Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Redakcja > Zlot na belce głównej
Sawpel
Sawpel - Stulejman Wspaniały · 3 lata temu
Nie jest zbyt widoczny, podejrzewam, że się komuś kolorki pomyliły:


--
"Więc kim ty jesteś? Tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce, lecz czyni tylko dobro" "Oh no, she's killing blind orphans! That's so evil, I mean which is great but blind orphans!" "Odmawianie kobiecie tańca to ignorowanie części jej osobowości. To zniewaga, którą niełatwo zapomnieć. Bowiem ona miała coś do zaoferowania: swoje oddanie. Przed mężczyzną, który z nią nie tańczy, nigdy nie otworzy swej duszy do samego końca."

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · 3 lata temu
Na tej skórce faktycznie się nie widać, ale na domyślnej jest jak najbardziej oczojebny czerwony.

--
Aero

agawka
agawka - Superbojowniczka · 3 lata temu
A to nie jest przypadkiem domyślna skórka? Ja mam taką od zawsze, nawet nie wiedziałam, że na JM można zmienić skórkę. Ale teraz z ciekawości przejrzałam inne (tak, nudzi mi się) i na co najmniej połowie skórek faktycznie tego zlotu nie widać.

Chociaż w sumie choćby wyskakiwał pop-up na pół ekranu, migał na czerwono i grał melodyjkę, to i tak po fakcie znajdzie się pełno takich, co będą marudzić, że nie wiedzieli i czemu nikt im nie powiedział

--
Sentymenty sentymentami, a żreć i chędożyć trzeba!

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · 3 lata temu
Tak właśnie będzie

Na domyślnej jest tak:


--
Aero

piranha
piranha - Superbojownik · 3 lata temu
monster Ja też mam skórkę "sprzed dinozaurów" i info o Zlocie zobaczyłem dopiero kiedy kiedyś przypadkiem mi się na nie kliknęło. A linka zobaczyłem dopiero jak zrobiłem dochodzenie w jaki sposób trafiłem na tę stronę. Obecnie jest widoczny tylko delikatny cień, a litery są w kolorze tła.
Co do załączonego screenshota: wiedząc czego szukam, na linka trafiłem dopiero po dokładnym przebadaniu reklamy, gdzie on może być ukryty. Jeśli chcecie żeby był zauważony, to musi być bardziej widoczny niż ten wielki banner bezpośrednio pod nim. W układzie jak na obrazku reklama pod paskiem przyciąga całą uwagę.
Forum > Redakcja > Zlot na belce głównej
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj