Kolega stworzył prostą (?) gierkę, powiedzmy, że symulacyjno-strategiczną.

Simple Soccer to gra, w której ustalasz liczbę bramek, które chcesz zdobyć. Drużyna, która zdobędzie ich w meczu więcej wygrywa. Proste, nie?
Dlaczego by nie strzelić maksymalnej bramki w każdym meczu, pytasz? Ponieważ za strzelone bramki musisz zapłacić "punktami bramkowymi", a te są ograniczone. Musisz więc zaplanować wydawanie ich przez cały sezon i spróbować zmaksymalizować liczbę meczów, które wygrasz.

W grze jest też trochę więcej głębi - nowe punkty bramkowe są generowane przez Twoich zawodników. Im lepszy zawodnik, tym więcej punktów bramkowych jest w stanie wygenerować. Z każdym meczem i treningiem zawodnicy zdobywają doświadczenie, które pozwala im generować więcej punktów bramkowych. Póki co proste, prawda? Ale: każdy zawodnik ma też ograniczoną ilość energii, więc nie może grać w każdym meczu z maksymalną efektywnością. Do Ciebie należy zarządzanie zespołem w taki sposób, aby rozwijał się i osiągał maksymalne wyniki.

Wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego (choć i tak grają niemal sami Polacy). Mamy 180 miejsc, z czego zajętych póki co jest jedna ósma (serwer stoi od dwóch dni, więc dopiero zobaczymy jak się będzie zapełniał).

Zapraszam na:
https://simplesoccer.pl/

--
One word frees us of all the weight and pain of life. No, that word is not "painkillers". Nor therapy. No, money not too. Not even beer. It's "love". But "cynism" is my favourite substitute.