Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Grajdołek Mistrzów > Gra ktoś w Wiedźmaka: Pogromcę Otyłości?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
tomcat_tc - Student prawa · 9 miesięcy temu
I może opisać swoje wrażenia?

--
Jestem bohaterem :lasowego
Czarna lista- :gen_italia
Czy wspominałem już że jestem studentem prawa?

Andvarkidus
Gram, jest spoko.

Nie łapałem stworków w Pokemon GO, więc uniknę porównywania (ale z tego co wiem to nie ma tu dużo cech wspólnych poza używaniem rzeczywistej mapy), grałem w PC'towe Wiedźminy.

Wygląda to ładnie. Jest śmiechowo jak na własnym balkonie tłuczesz ghula, a baba cmentarna pojawiła się w lokalnym monopolowym. To, jakie potwory napotkasz zalezy od miejsca. W mieście łatwo spotkasz skrzata i sukkuba, ale żeby utłuc skolopendromorfa musisz znaleźć las albo park - utopce pojawiają się nad rzeczką opodal krzaczka albo kiedy... pada. Pora dnia i pogoda też maja wpływ na to co znajdziesz w obejściu. Ogólnie sprawia to, ze masz chęć łazić po okolicy i szukać plugastw. Zobaczymy jak długo to będzie bawiło.

Walka jest prosta w założeniu bo masz dwa ciosy, znak, petardę i blok, ale w praktyce wszystko silniejsze od zwykłego mnie tłucze. Gra zmusza do kombinowania, robienia olejów na miecze, eliksirów itd. i dopasowania tego do przeciwnika. Oczywiście tu dochodzą do głosu mikropłatności - za kasiortę możesz znacznie szybciej mieć odpowiednie bonusy i lepszy miecz - jak chcesz uciułać na nowy brzeszczot robiąc misje, to czeka cię dwa tygodnie grindu albo i więcej ;)

Jest jeszcze jakaś warstwa fabularna, którą wszyscy chwalą, ale jeszcze nie miałem okazji się w to zagłębić. Ogólnie warto zagrać i zobaczyć czy się spodoba - mi się podoba, ale zobaczymy czy będzie miało potencjał żeby mnie utrzymać dłużej.

--
Tam, gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza. Tam, gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.

kashpir
kashpir - Superbojownik · 9 miesięcy temu
A gdy się znudzi, warto spróbować Ingressa.
Również zmusza do spacerów, a dodatkowo można poznać ciekawe miejsca, do których w życiu bym nie trafił ;)

--
Co tydzień te same cele: przeżyć do piątku, nie umrzeć do poniedziałku.

Deroli
Deroli - Superbojownik · 9 miesięcy temu
:kashpir to ingres jeszcze działa?

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Zacząłem grać przedwczoraj i na razie robi dobre wrażenie.
W przeciwieństwie do PokemonGo można spokojnie grać podczas jazdy komunikacją miejską albo jako pasażer samochodu, nie jest się uzależnionym od pokestopów albo Gymów, a sama rozgrywka jest bardziej angażująca.
Cieszy mnie też brak nacisku na multiplayera.

Obawiam się jednak, że wraz z rozwojem bohatera zacznie przeszkadzać mi grind. Poza tym, bardziej angażująca rozgrywka sprawia, że ciężko mi się gra podczas mojej codziennej drogi do pracy: w przeciwieństwie do pokemonów, w Wiedźmina nie da się grać bez patrzenia na ekran.
Forum > Grajdołek Mistrzów > Gra ktoś w Wiedźmaka: Pogromcę Otyłości?
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj