Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Palma Pikczers > wszędzie te elgiebete wcisną
filonpl
filonpl - Superbojownik · 1 miesiąc temu

Żodyn:
Wszystkie korpo w czerwcu:

--
EOF

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietrzj - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@filonpl To stara tradycja jest. Oglądałem ostatnio "Misia" Barei. I co? Jakiego klubu prezesem jest Ryszard Ochódzki?? Oczywiście "Tęcza"

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 1 miesiąc temu
a gdzie logo konfederacji?

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
Wallace Corporation i Tyller Corporation się nie załapały? To jakiś żart?

nevya
Odkąd corwin uświadomił mnie, że w Polsce nigdy nie było z tym problemu jestem szczęśliwszym człowiekiem, wiedząc, że żyję w tak tolerancyjnym kraju. Wyjątkowy, najlepszy naród. Nie ma lepszych.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
narxes - Superbojownik · 1 miesiąc temu
ruskie firmy też tak mają?

--
Praca zrobiła z małpy człowieka. A socjal - na odwrót.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya i on tak na serio podważył nieprzebrane pokłady tolerancji Wielkiego Księstwa Kacapskiego, którego obywatele przekonwertowani na orki, pod pozorem operacji wojskowej, po napaści na Ukrainę, od 90 dni na rozkaz Władimira Putina gwałcą, torturują i bestialsko mordują ludność cywilną? Ludzie kochani!
Ostatnio edytowany: 2022-05-24 15:57:17

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
A gdzie Pizza Planet?

--
Vanitas Vanitatum et Omnia Vanitas

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@poradnia Gdzie, tam nie udało mi się, przecież najgorsi są Polacy, bo wrzucają nieheteronormatywnych pod tramwaj. A nie, czekaj, jednak to była ściema. Ciekawe tylko po co
Tak mi sie przypomniało w tym temacie
https://joemonster.org/filmy/117451/A_wiec_to_tak_wyglada_ta_slynna_brutalnosc_policji
Ostatnio edytowany: 2022-05-24 16:56:33

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

nevya
@poradnia , czy Ty myślisz, że typowy kanapowy ork dopinguje do kolejnych morderstw, grabieży i gwałtów? Jest wręcz odwrotnie - o to wszystko oskarżani są Ukraińcy, ruski żołnierz to bohater, który by przecież tak nigdy nie zrobił, zawsze jest jakieś usprawiedliwienie, zawsze jest jakaś wymówka, zawsze jest jakiś fotomontaż i oszustwo okropnego zachodu.

I jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni Okazuje się, że problemu dyskryminacji w Polsce nigdy nie było, a tak naprawdę to winne są same grupy dyskryminowane - corwin wie, bo on nigdy nie widział takiej dyskryminacji, a tak w ogóle to się tym nie interesował. Gdyby nie krzyczeli o tym wszystkim to by się nigdy nie dowiedział i problemu by nie było, a tak sami zrobili problem. Tak samo okazuje się, że Polacy nie są katolikami popierającymi kościół czynną praktyką, bo badania sondażowe są nic nie warte - co to za badanie, że kogoś zapytasz czy do kościoła chodzi? Aż dziwne, że przy dyskusji o pedofilii w kościele corwin nie napisał "słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga" ;) Corwin słyszałeś o pedofilii w kościele kiedyś? Po co te głupie dzieciaki o tym mówią, wcześniej problemu nie było.

Ja wiem, że to inna liga zbrodni, ale bawi mnie to wyparcie. Już wcześniej pisałem, że momentami rozmowa niewiele się różni od tej z watnikiem w Internecie. "Jeśli to nasi to nic takiego nie było, a tak w ogóle to manipulacja". I bajlando, Polska najlepszy naród, on nigdy by się nie dał zmanipulować

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 1 miesiąc temu
@nevya bo wolacy to naród wybrany, kiedyś wybierali niemcom samochody, teraz wybierają staruszkom oszczędności na wnuczka

nevya
@masakitt , nie wątpię, że corwin nas zaraz uraczy opowieścią, że Niemcy mogliby bardziej o te samochody dbać, a tak to sami są sobie winni No i on zna taką historię, że Niemiec sam upozorował kradzież żeby dostać odszkodowanie, więc to ostateczny dowód, że tak wcale nie było

Cyklisten
Cyklisten - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Gdzie ACME?

--
Nie ma tego złego, co by nie mogło być jeszcze gorsze.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya tak przyjacielu, zwykły kanapowy ork, czy jak wolisz, zwykła kanapowa samica orka dopinguje do mordów, gwaltów i grabieży, na dowód czego krąży po sieci całkiem sporo legitnych nagrań. Czym sobie racjonalizują te czyny, doprawdy nie ma to w dobie współczesnego przepływu informacji większego znaczenia. Obstawiam, że wypór na prawdę jest w przyjacielskiej równowadze ze złą wolę i pierwotną smykałkę do zbrodni.

W kwestii twoich dygresyjek dotyczących pedofilii w Polskim kościele, są one tak od czapy w powyższym kontekście, że chyba tylko tobie znany poziom własnej demoralizacji, w dodatku omyłkowo identyfikowany z jakimś filozoficznym wytrychem, jest w stanie to udźwignąć.

nevya
@poradnia , są dużo prostsze metody sprawdzenia czy tak jest, czy nie jest, wystarczy zawitać do rosyjskiego Internetu. To trochę lepszy obraz niż nagrania zdegenerowanych rodzinek. No ale nie sądzę żebyś przyjął to do świadomości, bo widzę, że zbrodnia to jednak zakodowana jest w paszporcie. No i najwyraźniej nie tylko orkowie lubią się ograniczać do jedynie prawomyślnych informacji.

I nie, moje porównania nie są od czapy. Przedstawiają ten sam chory mechanizm wyparcia zbrodni "swoich". Śmieszy mnie robienie ze zindoktrynowanych Rosjan jakieś światowego ewenementu, gdy w kraju też skutecznie napuszczać można na siebie ludzi za sprawą TV albo racjonalizować różne zbrodnie, wmawiając społeczeństwu, że ich po prostu nie było, albo że winna jest ofiara.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
mayac - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@nevya popatrz ilu narodowców broniło kościołów po rzekomych atakach w czasie protestów kobiet

--
Duduś będziesz dyndał!

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya zastanów się, co komu po kacapskiej blogosferze, jak w Ukrainie od trzech miesięcy są gwałceni, torturowani, mordowani i grabieni ludzie? Kogo interesują jakieś symboliczne przejawy oporu w blisko 145 milionowym kraju od 90 dni dopuszczającym się zbrodni wojennych w niemal każdy możliwy sposób?

I niestety, ale twoje porównania są dramatycznie od czapy, tak bardzo od czapy, jak linia obrony hitlerowskich zbrodniarzy przekonujących, że mordowali, może i owszem, ze zbytnim zaangażowaniem i kreatywnością, ale za to na rozkaz przełożonych.

Ta wojna, mój przyjacielu, nadal trwa.

nevya
@poradnia , ech, czyli nic ponad infantylne "wszyscy ruscy źli"? Jeśli wydajesz jakieś osądy to logika nakazuje je zweryfikować. Póki co Twoja postawa niewiele różni się od typowego watnika, który potrzebuje tylko RT albo Rassija 1 i on wie już wszystko.

A moje porównania dalej uznaję za uzasadnione. Wynikają one nie z naiwnego "bo to ruskie", tylko z racjonalnej oceny wskazującej, że Rosjanie to ludzie, którzy są (częściowo oczywiście) źli jak ludzie i rządzą nimi ludzkie mechanizmy. I te mechanizmy działają nie tylko w Rosji, w mniejszym lub większym stopniu. Dobrze żeby u nas były w mniejszym. Postawa "ja nic nie widziałem, to ofiary są winne" na pewno temu nie sprzyja. Doskonale rozumiem, że wojna i morderstwa to inna skala przemocy, nienawiści, ale to ten sam mechanizm.

To że Ty widzisz w tym nieustannie jakieś usprawiedliwienie to już Twój problem. Jak słusznie uważałem na początku, najgłośniej krzyczeli ludzie, którzy są mentalnymi bliźniakami orków.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya aha rozumiem, czyli twoje "wszyscy ruscy są dobrzy" ma być mniej infantylne, a osądy oparte na twoich obserwacjach są tymi zweryfikowanymi, bo jako nevya z forumka je zweryfikowałeś. Parafrazując, twoja postawa niczym nie różni się od zindoktrynowanego rusofila, kurczowo wczepionego w nogę właśnie rozlatującego się golema.

Bezapelacyjnie kacapy to ludzie, z tym że ludzie, którzy właśnie ciężką pracują nad drastycznie niską pozycją w rankingu narodów dotkniętych cywilizacją.

W związku z powyższym, to twoim problemem są próby usprawiedliwiania czegoś, co na usprawiedliwienie nie zasługuje i prawdopodobnie nie zasłuży już nigdy.

nevya
@poradnia , tak, tak, urodzeni mordercy pisząc, że uważam wszystkich Rosjan za dobrych sprawiasz, że nie chce mi się dyskutować na temat Twoich urojeń, nie ma to najmniejszego sensu, więc sobie daruję.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya nie wymiękaj, to łatwe jest. Jeżeli insynuujesz komuś fałszywy lub nienależący do niego osąd, ryzykujesz, że zostaniesz poddany dokładnie temu samemu zabiegowi. Natomiast deprecjonując rozmówcę przez np. podważanie jego kondycji psychicznej, przyznajesz do, oprócz braku argumentów i często racji, że prymitywne zagrywki są ci równie bliskie, jak przewlekła niechęć do porażek.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@nivea, a jak tam idzie w najlepszym narodzie na świecie opór przed, wydawałoby się (u niektórych najlepszych narodów na świecie to rzeczywiście "wydawałoby się", bo przecież darmowy kibel piechotą nie chodzi i zawsze warto poświęcić na to np swoją odstrzeloną z czołgu dupę - pięknie przypieczona kacapska dupa była ze dwa miesiące temu na zdjęciach - piękny widok do porannej kawy ) normalnie po ludzku moralnemu skurwysyństwu? Czy już wszystkie 15000 osób na 140 mln dało sobie siana? Pewnie, jak to wielokrotnie podkreślałeś, bali się represji. Tylko ruskie są przyzwyczajeni do jebania od setek pokoleń i przede wszystkim - popierają imperializm rosji bez względu na farbowanie - czy to krwawy carat, czy to krwawa komunistyczna miłość do robotników. Czy w latach 80 w Polsce nie wiedziano, że jest zomo? Że są "ścieżki zdrowia", że więzienie? Wiedziano. Ale jednak nienawiść do komuchów zwyciężyła (choć, niestety, są pewni beneficjenci okrągłego stołu i np zagrabienia polskiej gospodarki - np synalkowie pzprowskich tatusiów)
A tak przy okazji, to ta wyimaginowana żona z Białorusi nie dała ci jakichś filmików z milionowych protestów, gdzie karą było więzienie, łagry, niezwykle częste gwałty, pobicia i parę "wypadków" śmiertelnych po zatrzymaniu? I to przez wiele miesięcy? I jak by to porównać do ruskich... tak, ten tłum, który nie jest skurwysynami, nie jest nazistami, nie jest bandytami, złodziejami... to te 15000 osób? Na 140 mln? W kalkulatorze zer po przecinku w procentach brakuje.
Mam nadzieję, że ruskie zostaną rozjebane i się rozpadną na kraje członkowskie.
A założę się o dobre naleśniki, że po zebraniu wojska i sprzętu z całej rosji na Ukrainie, to przylecieli do tych krajów związkowych "przyjaciele", którzy zaproponują pomoc wojskową, w razie sprzeciwu moskwy np na bezpośredni eksport z Norylska do bliżej nieokreślonego kraju z pominięciem tej moskwy. Kazachstan już się zbiesił, a z kilka miesięcy temu była tam "sojusznicza pomoc" w przewrocie.

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

nevya
@poradnia , przecież obaj wiemy, i nie tylko my ( ) że będziesz odpowiadał do usranej śmierci gryząc kolejne kostki. Nie widzę więc większego celu dalszej rozmowy skoro dehumanizujesz inną nację przypisując wszystkim odpowiedzialność za zbrodnie wojenne. Napisałem co miałem już napisać, dla Ciebie nie są istotne wypowiedzi ludzi, tylko najbardziej krwawe obrazki z wojny. One kreują Twój pogląd i najwyraźniej został już zabetonowany, sądząc po awersji do sprawdzania innych źródeł.

Co do kondycji psychicznej to po prostu mam zbyt ubogi słownik i gdy ktoś pisze, że nie uważając wszystkich Rosjan za złych, uważam wszystkich za dobrych, to nazywam to urojeniami. Potrafię inaczej, ale za to są bany

nevya
@corwin , w Rosji duże protesty antyrządowe (choć zapewne nie takie jak w Białorusi) miały miejsce wcześniej i były równie krwawo i bezwzględnie tłumione. Od tamtej pory system zaostrzono jeszcze bardziej, a wszelkie nieposłuszeństwo tłumi się w zarodku. Ludzie ścigani są nawet za to co mówią przez telefon, czasami za to co piszą w Internecie. Choć Białoruś przyłożyła rękę do wojny to nikt nie protestował - czemu? Bo ludzie się bali po ostatnim, bo wielu spotkało się z represjami, niczego nie osiągnęli i widzieli, że żarty się skończyły. Wystarczy nie być idiotą żeby to dostrzec. W Rosji nie brakuje ludzi sprzeciwiających się wojnie, kilka dni temu w Rosji w Ufie cała widownia skandowała na koncercie sprzeciw wobec wojnie np. Ale oczywiście Ty będziesz wymagał od nich heroizmu i poświęcenia. Skoro tak to pytanie - co Ty zrobiłeś, że wymagasz tego od nich? To nie ci ludzie zaczęli wojnę, to nie ci ludzie mordują, czemu żądasz od nich żeby poszli do więzienia, żeby byli torturowani. Pojechałeś na Ukrainę pomagać żeby dowieść, że jesteś skłonny do choćby podobnego poświęcenia? Wątpię.

A może obaliłeś już swój rząd rozmontowujący demokrację? "To co innego". No co innego gdy musisz coś zrobić Ty, wiem. No i to w końcu Twój rząd, bo opiera swoją politykę i kampanie wyborcze na szczuciu mniejszości, a według Ciebie problem nie istnieje, a mniejszości są same sobie winne. "Ale to co innego". No tak, gdy Ty jesteś orkiem to co innego.

A skoro już wykorzystujesz ten argument to czemu w Polsce zaczęto protestować dopiero w latach 80.? Czyżby wcześniej byli złymi ludźmi. Niedobrzy Polacy, jak oni mogli. Corwin gdyby tam był sam by komunę rozgromił. Tylko teraz nie może nic, bo noga boli...
Ostatnio edytowany: 2022-05-24 22:33:22

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya chętnie bym się z tobą przyjacielu zgodził, gdyby nie trudny do zbagatelizowania fakt, że te nieśmiałe pomruki niezadowolenia i akty sabotażu zaczęły mieć miejsce grubo po zapowiedzianym terminie zakończenia "misji ratunkowej".

Niekoniecznie rozumiem o czym piszesz sugerując moją awersję do źródeł, bo chyba nie chodzi ci o te, o których tajemniczym istnieniu wspominasz jednocześnie ich nie ujawniając. Wybacz wątpliwości, ale nie wydajesz się tutaj kimś na tyle ważnym i wiarygodnym, żeby twoje ściany tekstu robiły na zbyt wielu jakieś większe wrażenie.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 1 miesiąc temu
"w Rosji duże protesty antyrządowe (choć zapewne nie takie jak w Białorusi) miały miejsce wcześniej i były równie krwawo i bezwzględnie tłumione"
Doprawdy? No to coś mi się internet zawiesił i nie mogę znaleźć,.
"Choć Białoruś przyłożyła rękę do wojny to nikt nie protestował - czemu? Bo ludzie się bali po ostatnim, bo wielu spotkało się z represjami, niczego nie osiągnęli i widzieli, że żarty się skończyły"
Kłamiesz jak typowy kacap - oczywiście nie kojarzysz, bo pewnie ci ta twoja białoruska żona nie chciała psuć humoru, że ruskie to jednak albo popierają imperializm, albo mają obcięte jajca, bo kolejarze białoruscy dali wspaniały popis partyzantki, a wojskowi gremialnie zlali ziemniakowego - pomimo kary śmierci, a nie zakazu kupowania torebek gucci.
" To nie ci ludzie zaczęli wojnę, to nie ci ludzie mordują, czemu żądasz od nich żeby poszli do więzienia, żeby byli torturowan" - co ci ludzie zrobili, żeby ich sąsiedzi nie mordowali, nie gwałcili, nie torturowali? Ja więcej zrobiłem, i indywidualnie i jako państwo.

"A może obaliłeś już swój rząd rozmontowujący demokrację? "To co innego". No co innego gdy musisz coś zrobić Ty, wiem. No i to w końcu Twój rząd, bo opiera swoją politykę i kampanie wyborcze na szczuciu mniejszości, a według Ciebie problem nie istnieje, a mniejszości są same sobie winne. "Ale to co innego". No tak, gdy Ty jesteś orkiem to co innego."
Piękna interpretacja ruskiej propagandy "a u was to murzynów biją". Nauczyciel w moskwie jest dumny z tak wspaniale wykształconego w ruskiej propagandzie ucznia. Pewnie sobie ociera łzę z oka, że tak wspaniale wykształcił pzprowskiego synalka.
Ostatnio edytowany: 2022-05-24 22:57:35

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

nevya
@corwin , a tak, Rosjanin niech idzie do więzienia, wtedy będzie okej, Ty po prostu byłeś i żaden Twój sąsiad nie zrobił nic złego. Cóż za poświęcenie

Rosjanie też mają swój batalion na Ukrainie walczący o wolną Rosję. Na terenie Rosji też dochodzi do aktów sabotażu, choć trudno ocenić kto jest za nie odpowiedzialny. Na pewno za Rosjanie odpowiadają za podpalane komisje poborowe, ale tu intencje mogą być trochę inne. Ale jasne, tory na Białorusi sabotowali wszyscy Białorusini, wszyscy Białorusini walczą na Ukrainie, ale w Rosji sabotaż prowadzą pojedynczy Rosjanie i za Ukrainę walczą pojedynczy Rosjanie. Jak ktoś chce być okej to 15 lat obozu pracy z pobiciem gratis. Tylko jakoś corwin nie ma tyle odwagi na coś podobnego, ale "on to co innego", wzorowy sąsiad, który pomaga jako państwo, bo jako człowiek to trochę niewygodnie.

Swoją drogą zajebiście infantylna logika - gdy ktoś nie jest winny to pytasz "co ci ludzie zrobili, żeby ich sąsiedzi nie mordowali, nie gwałcili, nie torturowali?". A co zrobiłeś żeby w Polsce nie było przestępstw, morderstw, gwałtów? Przecież takie oskarżenia to absurd. Przynajmniej wiem co robisz żeby nie było dyskryminacji - oskarżasz ofiary w ramach pomocy.
Ostatnio edytowany: 2022-05-24 23:14:34

nevya
@corwin , ale w tym wszystkim dziwnie przeskoczyłeś nad meritum i moim pierwszym wpisem. Jasne, część Rosjan jest orkami (ci co walczą na wojnie), ci co cieszą się z wojny, bo są też tacy, którzy dostrzegają okrucieństwa wojny, ale nie robi na nich to wrażenia, a raczej kibicują, bo nienawidzą Ukraińców. Jest też ta cała masa ludzi wypierających, którzy uważają, że Rosja się broni, że wszystkie zbrodnie to inscenizacja, że to Ukraińcy mordują rosyjskojęzycznych swoich. Udają, że problem nie istnieje.

Ty udajesz, że w Polsce nie istnieje problem dyskryminacji mniejszości seksualnych. Ostatnim razem pisałeś, że nigdy wcześniej tego nie widziałeś, więc tego nie było. I tylko mniejszości robią problem, krzyczą o tym, robią problem, choć nie powinni. Teraz wrzucasz przykład jakiejś pojedynczej manipulacji medialnej, mającej potwierdzać Twoje słowa, że dyskryminacja nie istnieje i została sztucznie wykreowana. Jednocześnie każdy wie, że to nieprawda, co widać po wypowiedziach polityków albo strefach wolnych od ideologii LGBT.

Chciałem Ci tylko uświadomić, że masz świetne zadatki na orka. W innej rzeczywistości też byś nie widział na oczy żadnej zbrodni, więc nie byłoby problemu z wojną i znalazłbyś jakiegoś Ukraińca z wytatuowaną swastyką, co potwierdzałoby Twoje racje.

Całkiem inna jest skala "zbrodni" ale sposób myślenia i zachowania ten sam.

filonpl
filonpl - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Ej, wypierdalać z mojego wątku!

--
EOF
Forum > Palma Pikczers > wszędzie te elgiebete wcisną
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj