Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Zaczyna się hejt na Ukraińców
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietrzj - Superbojownik · 4 miesiące temu
Wrzuciłem tu ostatnio link do komentarzy pod informacją o świadczeniach socjalnych dla uchodźców. I same negatywne komentarze.
Teraz obserwuję masowy wysyp komentarzy, jak firmy zwalniają masowo polskich pracowników, zatrudniając w to miejsce Ukraińców.
I teraz pytanie - komu to służy? Rządowi - bo będzie miał pożywkę dla swojego twardego elektoratu? Rosji - to chyba oczywiste, że chcą skłócić pomagających Ukrainie? Komu jeszcze??

Thurgon
Thurgon - Superbojownik · 4 miesiące temu
Tak. Komentarze madek na pełen etat, ruskich trolli i stałych bywalców mopsu.

--
Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"- Bo to mezalians byłby dla psa

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 4 miesiące temu
Poszły przelewy, farmy trolli wyczuły kasę i napierają

Xanthus
Ale, zdaje się, jakieś wojska cyber cośtam zaczęliśmy tworzyć ... Wociaki nawet specjalny odział do tropienia "szkalujących ich trolli" stworzyli. Można by ich teraz wykorzystać. Fajnie byłoby poczytać, że dla odmiany poszło kilka ... pozwów ;)

gatinha
gatinha - Kobieta z jajem · 4 miesiące temu
Trolle mogą mnie cmoknąć w trąbkę, właśnie bigluję chałupę na przyjazd rodziny mojego studenta!
Zauważam pewne niedobory w łóżkach

--
Bo ja cała jestem Tośka, A mój Tosiek to ho ho ho!
Mimo niepozornej szaty, Tosiek to... Tosiek to... Tosiek to...

jakubfk
jakubfk - Nieśmiały admin · 4 miesiące temu
@gatinha nie martw się. Materac wciąż jest o wiele lepszą opcją niż nawet najwygodniejsze łóżko pod dachem, który może w każdej chwili spaść na głowę

Servin
Nie wolno tak pisać że Polaki hejtują, bo to boli Yoopa Polaki nie hejtują, to narut wybrany.

W dodatku, to niemożliwe, bo tak mi napisał więc ktoś tu kłamie
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 15:59:41

--
A na HaPe to jeszcze tylko nasrać na środku.

nevya
Martwi mnie hejt na Rosjan i Białorusinów. Coraz częściej uwidaczniają się zakompleksieni kolesie typu corwina czy peposlawa, którzy zieją nienawiścią. Pewnie przez kilka lat będziemy odczuwać przeróżne ciekawe konsekwencje, typu pobicia i irracjonalna dyskryminacja.

Ech... czy kiedykolwiek doczekamy się, że chociaż w Europie ludzie będą ogarnięci, wykształceni, inteligentni, empatyczni, zdrowi na umyśle?

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 4 miesiące temu
@nevya bujaj się, sam jesteś zakompleksiony :P rusofilu

--
***** ***, konfederację i ruskich

altjordan
altjordan - Superbojownik · 4 miesiące temu
@nevya kwestia oczekiwań - pewnie według norm Dżingis Hana albo Cezara jesteśmy (wszyscy w XXI w.) mięczakami. Dziś już nikt nie bombarduje broniących się miast zwłokami poległych ani systemowo nie bierze niewolników do budowy drogi, jeśli wiesz o co mi chodzi. Idzie ku lepszemu

Pewnie zawsze będą populiści i krzykacze. To bardzo trudno nienawidzić samego putina i jego współpracowników, jeśli pamiętasz że mimo wszystko według ostrożnych szacunków ma 70% poparcia u siebie

--
Jeszcze niedawno staliśmy na skraju przepaści, a dzisiaj zrobiliśmy wielki krok na przód! W. Gomułka

Jez_z_lasu
@nevya
To, że jesteśmy w EU to nic nie znaczy. Jak to powiedział w wymyślonej anegdtotce Armstrong są dwa rodzaje ludzi - ci którzy polecieli w kosmos i frajerzy. A realnie osobom, które poleciały rzeczywiście odwala w tej kwestii psycha. Z "boskiej" perspektywy nie ma różnic. Są tylko troszczący się o innych z dobroci serca, ludzie mający najczęściej innych w dupie i ci pomiędzy. A flagi to tylko abstrakcyjne symbole, które "mrówki" wieszają na patyczkach. Liczy się tylko serce.
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 16:43:19

--
Azathanai. My penis has lead me to places I wouldn't even go with a gun. Believer.

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 4 miesiące temu
@Jez_z_lasu powiedz to Ukraińcom, którzy w obronie flagi, symbolu swojego państwa, oddają swoje życie przed najeźdźcą z trójkolorową lub czerwoną flagą.
W zasadzie jest coraz więcej dowodów na to, że kacapy, sorry, rosjanie, to wspaniały naród.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-03-26/wojna-w-ukrainie-rosyjski-zolnierz-strzelil-w-twarz-11-letniej-dziewczynce/
Także przepraszam, myliłem się. Zrozumiałem już newję. Rosjanie pomagają Ukraińcom w stosowny dla siebie sposób, a Polacy niestety masowo gwałcą, oszukują i mordują Ukraińców. Ważne, że nie ma czegoś takiego jak państwo czy narodowość, liczy się tylko serce.
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 16:52:23

--
***** ***, konfederację i ruskich

Jez_z_lasu
@peposlaw
Żyję historią swojej rodziny. Dziadki walczyli przede wszystkim o życie oraz zdrowie rodziny, przyjaciół i o miejsce, w którym w pokoju i wolności można żyć bez wciskającego się w kark buta. To były priorytety.
Zauważ, że nie mam problemu z nienawiścią względem tych, którzy teraz atakują Ukraińców. Płonie stabilnie. Moja nienawiść lub miłość, pogarda lub szacunek nie znają granic
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 16:54:45

--
Azathanai. My penis has lead me to places I wouldn't even go with a gun. Believer.

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 4 miesiące temu
@Jez_z_lasu prędzej czy później z rosją przyjdzie się nam zmierzyć, pewnie jeszcze tego dożyjemy, może na własne oczy zobaczysz rosyjską cywilizację i kulturę.

--
***** ***, konfederację i ruskich

Jez_z_lasu
@peposlaw
Nie chcę kultury, która robi z ludzi to co zrobiła z wieloma obywatelami rosyjskimi i aktywnie wspieram Ukraińców. Z nosicielami kultury radzieckiej rodzina walczyła, przeżyła i nauczyła się radzić. Można powiedzieć - specjalizacja
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 17:00:35

--
Azathanai. My penis has lead me to places I wouldn't even go with a gun. Believer.

Yoop
Yoop - Superbojownik · 4 miesiące temu
@Servin znowu manipulujesz trollu. Przestań kajogodkować i spróbuj dla odmiany napisać coś konstruktywnego

nevya
@Jez_z_lasu , pisałem o Europie, bo większość państw jest bogata, cywilizowana i wykształcona. I zastanawia mnie czy po latach będzie się dało ludzi naprostować, czy peposlawizm jest wpisany w nas na dobre i zawsze jakieś 50% populacji musi być nie za bystre i podatne na manipulacje.

Widzisz sam jak to wygląda, niby człowiek, a logika prymitywnego zwierzątka. Widzi, że gość ubrany na czarno go kopnął i źli są wszyscy ubrani na czarno.

@altjordan , no niektórzy widzą 30%, oraz jednostki w tych 30% oraz to, że 70% ludzi popierających dyktatora niekoniecznie wie co dokładnie popiera. Nie mam raczej złudzeń, że gdyby nagle na ulicy mordowano "opozycję" a w telewizji mówiono by, że opozycja chciała dokonać przewrotu i sprzedać Polskę Niemcom, to rząd cieszyłby się nadal sporym poparciem, a zamiast strachu przed wojną domową byłby radosny kwik.

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 4 miesiące temu
@nevya lol, ty jako rusofil jesteś bystrzejszy od kogoś kto widzi gówniane cechy beznadziejnego narodu Manipulacje to akurat ty tutaj uprawiasz, cieszę się jednak, że masz tak wspaniałe samopoczucie i samoocenę.
Nie dokładnie wie co popiera, lol, w dobie internetu.
Dobrze to sobie poukładałeś, nikt, ani nic, tego nie zburzy. Jeżeli to chroni twoje konstrukty i mniemanie o sobie to mi nic do tego
Czuj swą wyższość rusofilu

--
***** ***, konfederację i ruskich

Jez_z_lasu
@nevya dla mnie oboje macie rację. Nie wszyscy kilka tyś km na wschód stali się nosicielami propagandy kontroli sąsiadów i "partnerstwa z rewolwerem na stole", ale większośc tak. Opozycja teraz wyjedzie, wyląduje w więzieniach lub zamilknie. I jest to jakiś znikomy procent nawet teraz. Tamci ludzie sami się nie zmienią, wpadną w "hibernację", tryb "survivor", zmniejszą poziom życia i powiedzą trudno. Mają głeboko wszczepiony fatalizm, że lepiej nie będzie i już dawno przestali walczyć o lepszą przyszłość jako większość. Car i bojarowie, Sekretarz i partia, Prezydent i oligarchowie kradną, korumpują i miażdżą swoich ludzi - trudno. Dlatego postuluję sankcje na dekady, które pozwolą szybciej reszcie świata pójść do przodu niż nosielom braku nadziei i fatalizmu. A to, że często stoją pod taką, a nie inną flagą lub mówią takim lub innym językiem to szczegół.

@peposlaw
Jestem większym potworem w tej wybranej kwestii ;) Nie budź TEGO. Jednocześnie chcę czegoś więcej i wyżej.
https://www.youtube.com/watch?v=o9qHFlnjV2E
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 17:32:42

--
Azathanai. My penis has lead me to places I wouldn't even go with a gun. Believer.

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 4 miesiące temu
@nevya większość państw w europie nie jest bogata, cywilizowana i wykształcona. po prostu ludzie trzymani są w ryzach przez stróżów prawa. większość żyje na kredyt. a wykształconych jest garstka. i bez względu na wykształcenie większość jest podatna na manipulacje.

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 4 miesiące temu
@Jez_z_lasu ja nie jestem rasistą czy ksenofobem. Gdyby ktoś atakował ruskich i mordował w imię np. Wielkiej Polski czy landsturm byłbym całkowicie po ich stronie. Jest zupełnie przeciwnie kiedy to oni są agresorami, a jak widać bycie agresorem mają w nawyku. Gdyby teraz ktoś chciał zrobić z nimi porządek, moje współczucie dla kacapów wynosiłoby okrągłe 0.

--
***** ***, konfederację i ruskich

nevya
@peposlaw , nic sobie nie poukładałem, tylko tak jest, a Ty uprawiasz tępą demagogię dostosowaną do tego co chcesz myśleć. Trudno stwierdzić, czy próbujesz manipulować, czy po prostu jesteś tak słaby intelektualnie, że faktycznie tak myślisz.

Jak pokazuje współczesność i Polska dostęp do Internetu to jeszcze nie wszystko. Ludzie dalej oglądają telewizję i dalej są podatni na manipulacje, które nie ograniczają się jedynie do TV. Wielu ludzi starszych, a nawet w średnim wieku nie korzysta z Internetu, bo się nigdy tego nie uczyli. A Ty znowu na swoim poziomie - "skoro ja używam Internetu, to znaczy, że wszyscy go używają". W przypadku Rosjan dochodzi jeszcze większa bieda, jeszcze niższy poziom wykształcenia, jeszcze silniejsza propaganda krajowa i jeszcze mniejsza odporność na propagandę. Jeśli myślisz, że 60 latka w centralnej Rosji ma taki sam dostęp do informacji wolnych mediów zachodnich jak Ty, to znaczy, że jednak nie myślisz.

@masakitt , na tle świata jesteśmy najbogatsi i mamy najbardziej rozwinięte standardy opieki socjalnej.
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 18:08:25

Jez_z_lasu
@peposlaw
Rozumiem. Moje współczucie lub nie wynika głównie z strachu o własne człowieczeństwo. Subiektywnie zbyt dobrze wiem i czuję gdzie zaczyna się zwierzę, robot i człowiek. A że AI pobiła i pobije mocniej człowieka w optymalizacji, zimnej kalkulacji, analizie i nawet psychopatii, a zwierzęta nie potrafią w myślenie, to wybieram taką ścieżkę, na którą uważam, że będzie deficyt Subiektywnie wymyślona droga człowieka.
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 18:19:41

--
Azathanai. My penis has lead me to places I wouldn't even go with a gun. Believer.

pracownik
Nie wiem czy zauważyliście--- kajogodkowanie--- Podoba mi się Może gdzieś dalej posłać

--
Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia.

tilliatillia
Czy niektórzy z was są naprawdę tacy głupi? Czy tylko udajecie?
W Polsce, niemal europejskim, cywilizowanym kraju, z powszechnym dostępem do Internetu i niezależny mediów, PiS wciąż króluje w rankingach a w dupę włażą im inni populiści spod znaku falangi. A nie da się ukryć, że Kaczor z ekipą nie dysponuje nawet ułamkiem maszyny propagandowej, jaka działa w Rosji. W wielkim kraju, w którym często jedynym źródłem prawdy jest telewizja lub kontrolowany Internet.

Ludzie lubią wygodę. Lubią gdy ktoś za nich myśli i pokazuje im, że coś jest złe i należy to zniszczyć. Dlatego Putin wciąż ma takie poparcie. I o ile nie dogada się z Chinami lub resztą świata (co już się dzieje - patrz nakaz rozliczenia płatności za paliwa w rublach), to Rosja dopiero za jakieś dwa lata zacznie odczuwać skutki tej wojny. Ukraińcy wiedzą czym był hołodomor. Rosjanie być może się dowiedzą.

--
tylko spokojnie.

nevya
@tilliatillia myślę, że peposlaw jest taki naprawdę

Servin
@Yoop albo przestań katolikowac i zajmij sie lepiej czyms pozytecznym, np. wynieś śmieci. Powinieneś według swojej logiki tu swoje 4-paskowe dresy rozdzierać bo ktoś napisał to co ja podejrzewałem że się stanie i co?

--
A na HaPe to jeszcze tylko nasrać na środku.

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 4 miesiące temu
@nevya zawsze cieszą mnie takie osoby z przekonaniem o własnej wyższości intelektualnej i moralnej, im głupsze tym bardziej przekonane o swojej nieomylności.
"nic sobie nie poukładałem, tylko tak jest" - znam już takiego co mówi jak jest, może załóż jakiś kanał na YT jak Kolonko
W zasadzie to chciałbym mieć taki mindset jak ty, ile mniej rzeczy mogłoby zajmować moją głowę
Co mi pierdolisz o jakiś 60 latkach z prowincji jak młodzi sportowcy naklejają sobie zwastykę i są dumni z tego kacapskiego kurwidołka zwanego rosją i z tego co ten naród lunatyków czyni. Poparcie dla skurwysyna i wojny na Ukrainie jest bardzo wysokie, nie jest to tak jak u nas - Pisowska prowincja i antypisowskie duże miasta.
Co to zmienia, że są zmanipulowani? To usprawiedliwienie?
Zostawiam cię z tym swoim dobrym samopoczuciem i wysokim mniemaniu o sobie.

@tilliatillia nie dysponuje? W sensie PiS nie ma własnych gazet, telewizji itd.? Tylko kontroli internetu brakuje. Na tę chwilę nie mają jeszcze monopolu ale przecież widać w jakim kierunku to zmierza. Jeżeli jednak poparcie dla tych poprańców skoczy do 70% to trzeba będzie stąd spierdalać i nie oglądać się za siebie.

@Jez_z_lasu nawet jeśli się z Tobą nie zgadzam to szanuję Twój wybór i prawo do własnego zdania. Twój sposób dyskusji jest jak na to forum dość cywilizowany, co powoduje, że Twój punkt widzenia, nie jest dla mnie ani gorszy, ani lepszy od mojego.
Ostatnio edytowany: 2022-03-26 19:20:21

--
***** ***, konfederację i ruskich

tilliatillia
@nevya
Teraz doczytałem co napisałeś godzinę temu, czyli w zasadzie powtórzyłem twoje słowa. Ale tak mi te dzbany podniosły ciśnienie, że musiałem upuścić nieco bez czekania na koniec

--
tylko spokojnie.

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 4 miesiące temu
po katolicku trzeba, z sercem, wszystkich niewiernych w pień. bez wnikania kto niewierny.
Forum > Hyde Park V > Zaczyna się hejt na Ukraińców
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj