Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Miniaturka MTV
Prosto pod koła
Codziennie poruszając się ulicami Warszawy, zauważyć można agresję drogową i bardzo (nie)ciekawe manewry kierowców i nierozważnych pieszych. Oto kolejna kompilacja z serii "Warszafka Po Stolicy".
okejki 66 · komentarze 43 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
„Grzesiek! Grzesiek!... Słowenia"
„Skandal” i „prowokacja” – tak słoweńskie media opisują wpadkę organizatorów siatkarskiego półfinału ME w Katowicach, którzy przed meczem Polska – Słowenia (1:3) omyłkowo puścili hymn serbski zamiast słoweńskiego.
okejki 66 · komentarze 34 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Też byliście ofiarami przemocy narcystycznej?
Tym razem film bardzo na serio, dość długi, ale może komuś się przyda, bo to jest ten moment, kiedy związek, który wydawał się wspaniały, jest na równi pochyłej, albo może zmienił się w piekło, kiedy ta druga strona nagle zmieniła się niepostrzeżenie w potwora. A ty tam trafiłeś jak ta przysłowiowa ugotowana żaba, która nie zauważyła, że temperatura w garnku rośnie coraz wyżej, aż (…)
okejki 65 · komentarze 90 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Polski pastor wyrzuca policję z kościoła
Nietypowe kanadyjskie zachowanie. Od razu wiadomo, że ksiądz nie mógł być Kanadyjczykiem z dziada pradziada.
okejki 65 · komentarze 81 · rok temu
Miniaturka MTV
Kiedy umiera człowiek?
Definicja śmierci zmieniała się, a jednym z głównych motorów tej zmiany były technologie. Na co ludzie umierali kiedyś, a na co dzisiaj?
okejki 65 · komentarze 23 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Najbardziej chory klip jaki zobaczycie w tym roku - Ada śpiewa o JP2
Ostrzeżenie, warning, wnimanije: nie dla ludzi o słabych nerwach! Jednak ponieważ Joe Monster śledzi trendy, to takie coś publikujemy i notujemy - nic gorszego ostatnio nie powstało, dajcie znać, co w tym tekście lub klipie was ujęło. Nas to, że w sumie sam tekst nie brzmi jak parodia, przy innej linii melodycznej mógłby to być hit Radia Maryja czy innych stacji religijnych. No, (…)
okejki 64 · komentarze 74 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Manicure dla teściowej
Teściowa wygląda na zadowoloną.
okejki 63 · komentarze 16 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Emce i G.F. Darwin testują jedzenie astronautów
Co jedzą astronauci, w jakiej formie, a co nie może pojawić się na pokładowym menu? W tym odcinku prześledzimy historię kosmicznego jedzenia, a wraz z naszymi zacnymi gośćmi - Jankiem i Markiem - przetestujemy jedzenie kosmonautów.
okejki 62 · komentarze 11 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Madera - bezludna wyspa, której nie chcieli odkrywcy
Dzięki za tak liczny odbiór pierwszego odcinka z Madery. Jeszcze nigdy żaden odcinek nie poszedł tak dobrze jak ten i trochę mam presję, że ciężko będzie mi go przebić w kolejnych filmach z Madery. Ale spróbujmy :D Dzisiaj powiemy sobie w końcu co to są te Lewady, pośmiejemy się z Cristiano Ronaldo, a także pójdziemy na najładniejsza trasę jaką odwiedziłem na Maderze - na szcz(…)
okejki 62 · komentarze 4 · 12 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Byłem w bunkrze, w którym w 1941 roku spotkali się Hitler i Mussolini
W czasie II wojny światowej Adolf Hitler niemal nieustannie przemieszczał się pomiędzy siecią swoich kwater dowodzenia, budowanych na jego potrzeby w kolejnych podbijanych krajach. Znaną na całym świecie kwaterą Hitlera w Polsce był Wilczy Szaniec, jednak jest w Polsce jeszcze jedno, mało znane miejsce, gdzie Hitler spotkał się w 1941 roku z Benito Mussolinim.
okejki 61 · komentarze 39 · rok temu
Miniaturka MTV
Pozerzy niszczą piękne motocykle
Zazwyczaj narzeka się na dawców na ścigaczach, ale czasem harleyowcy też nie popisują się umiejętnościami czy wiedzą.
okejki 59 · komentarze 66 · rok temu
Miniaturka MTV
Pociąg rozerwał na pół furgonetkę, a kierowca wyszedł z tego cało
Alexander Evans, kurier Amazona z Milwaukee nie może uwierzyć, że wyszedł cało z tego wypadku. Na przejeździe nie było sygnalizacji świetlnej ani szlabanu zaś Evans jest głuchy na lewe ucho, przez co nie usłyszał sygnałów ostrzegawczych nadjeżdżającego pociągu. Zauważył go, dopiero gdy znalazł się już na torach. Na szczęście w ostatniej chwili mężczyzna przyspieszył - pociąg rozerw(…)
okejki 59 · komentarze 40 · 6 miesięcy temu