Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Miniaturka MTV
"Spokojnie" - Paulina Potocka w stand-upie na Dzień Kobiet
Kilka słów od samej Pauliny: "Na chwilę przed zamknięciem wszystkiego rok temu, w Dniu Kobiet, udało mi się wystąpić na scenie Katarzyny Piaseckiej w klubie Hybrydy. Wracając z sentymentem do tamtej chwili udostępniam Wam nagranie z tego wieczoru".
okejki 78 · komentarze 30 · rok temu
Miniaturka MTV
IgNoble - najdziwniejsze badania 2021
Tegoroczne IgNoble zostały przyznane m.in za prace na temat transportu nosorożców, komunikacji kotów, karaluchów na okrętach podwodnych i zapachów w kinie.
okejki 78 · komentarze 15 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Anatomia fejków. Tajemnica ogromnych zasięgów
Jak to się dzieje, że fejki mają większe zasięgi niż Nature, Science i New Scientist razem wzięte? I jakie ma to konsekwencje dla nas wszystkich?
okejki 78 · komentarze 20 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Prezydent Duda w obozie pracy
Mariusz Max Kolonko, który już dawno odleciał, chciałby przejąć TVN, a prezydenta Dudę umieścić w obozie pracy, w kamieniołomach w Strzegomiu. Cały materiał dostępny u Maxa na kanale: https://www.youtube.com/watch?v=Y22NFXT1oss
okejki 77 · komentarze 63 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
FC Barcelona oficjalnie żegna się z Leo Messim
Po dwóch dekadach FC Barcelona takim komunikatem (poniżej) i filmem (powyżej) żegna się z najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Właśnie kończy się pewna era! "Mimo osiągnięcia porozumienia między Barceloną i Leo Messim oraz wyraźnych intencji podpisania nowego kontraktu z obu stron w dniu dzisiejszym nie można go sformalizować ze względu na przeszkody finansowe i struktu(…)
okejki 77 · komentarze 54 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Polskie Żubry. Poszukiwania ogromnego na Podlasiu
Kilka słów od autora filmu: "Żubra chciałem zobaczyć już od baaaardzo dawna. Natomiast blisko 3 lata temu pojawił się w mojej głowie pomysł odwiedzenia Podlasia zimą celem poszukania żubrów i nagrania o żubrach filmu. Jako że najlepszym okresem do obserwacji dziko żyjących żubrów jest zima, to też ciężko było mi się zebrać w sobie i pojechać na Podlasie w tym okresie. Sami rozumiec(…)
okejki 77 · komentarze 14 · rok temu
Miniaturka MTV
Bójka kierowców jaguara i autobusu miejskiego w Warszawie
Przyczyna bójki nie jest znana. Nagranie rozpoczyna się od szamotaniny na jezdni. Po chwili panowie udają się na pobliski trawnik, gdzie dochodzi do zapasów pomiędzy kierowcami i dalszych przepychanek. Do akcji wkracza ekipa z golfa, która rozdziela krewkich kierowców i załagadza całą sytuację. Po chwili kierowca jaguara odjeżdża w swoją stronę. To samo uczynili pozostali kierowc(…)
okejki 76 · komentarze 58 · rok temu
Miniaturka MTV
Modlitwa uwolnienia z masturbacji
Nowenna pompejańska skutecznie pomaga w walce z masturbacją.
okejki 75 · komentarze 203 · rok temu
Miniaturka MTV
Agresja drogowa w Krakowie
Kierowca samochodu wymusza pierwszeństwo na pasach dla pieszych, co nie podoba się rowerzyście.
okejki 75 · komentarze 101 · rok temu
Miniaturka MTV
Zamiast pieczarek hodowali konopie
Bialscy policjanci ujawnili nielegalną plantację konopi. W hali wykorzystywanej niegdyś jako pieczarkarnia sprawcy uprawiali niemal 2 tysiące roślin. Policjanci zabezpieczyli dodatkowo ponad 5 kilogramów suszu marihuany.
okejki 75 · komentarze 97 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
TVP Info na tropie ukrytego przekazu w świątecznym plakacie Warszawy
Na Halloween było hell wins, a teraz na święta mamy obraźliwe gwiazdki i wojnę w Warszawie. Na szczęście TVP zawsze odkryje takie szatańskie ukryte przekazy i poinformuje o tym Polaków.
okejki 75 · komentarze 82 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Nuda, panie, koleś fruwa i ląduje na stromych górkach
A takie tam startowanie i lądowanie gdzieś w Alpach. Facet lata tak źle, że musiał zrobić go around (czyli drugie podejście). Żartuję - taka decyzja to dowód na to, że potrafi ocenić sytuację i nie pcha się tam, gdzie szanse porażki są zbyt duże. Samolot Jodel DR1050 Ambassadeur
okejki 75 · komentarze 24 · 12 miesięcy temu