Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Miniaturka MTV
Próbują mnie przekręcić na pocztę głosową. Kolejne oszustwo!
Dostajemy SMS-a, że na poczcie głosową mamy nową wiadomość. Aby ją odsłuchać musimy... kliknąć w link oszusta. Po kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę oszusta, gdzie kolejnym krokiem będzie konieczność pobrania aplikacji do odsłuchania rzekomej wiadomości. Niestety pobranie sprawi, że zainstalujemy na nasz telefon złośliwe oprogramowanie, np. FluBota, który prześle przestę(…)
okejki 83 · komentarze 53 · 9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Tadeusz Rydzyk o ministrze Czarnku
30. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze. A w pierwszym rzędzie siedzi on, Przemysław Czarnek - "najlepszy minister edukacji i nauki po drugiej wojnie światowej". No i jak to skomentujecie?
okejki 82 · komentarze 85 · 10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Cudowny lek na koronawirusa? Czy amantadyna rzeczywiście działa?
Amantadyna to cudowny lek, który leczy COVID w 48 godzin czy preparat, który nie działa? Nie ma wpisu na temat COVID-19, pod którym nie pojawiłyby się komentarze na temat amantadyny. Temat jest delikatny, trudny, a w takich tematach staram się być szczególnie ostrożny, ale równocześnie temat jest ważny, więc przejrzałem to co wiemy na temat tego lekarstwa.
okejki 82 · komentarze 76 · rok temu
Miniaturka MTV
Japonia. Historia w XX wieku. "Nowa Nadzieja" || Historia w 5 minut
Dlaczego Japonia stała się imperium? Film zawiera nigdy nie publikowane w Polsce kroniki. Zapraszamy na pierwszą z trzech części dokumentów o historii Japonii. Tytuł nawiązuje do nadziei jaką Japończycy pokładali w nowych rządach cesarza Hirohito. Ta część obejmuje lata 1850-1926.
okejki 82 · komentarze 20 · 6 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Naprawdę MROCZNE sekrety grzybiarzy | NEWSY BEZ WIR*SA | Karol Modzelewski
Grzybiarze, Duda, pieniądze z unii, Psinder i inne Newsy Bez Wir*sa.
okejki 82 · komentarze 16 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Radni śpiewają Bogurodzicę | NEWSY BEZ WIRUSA | Karol Modzelewski
Przegląd newsów, które nie dotyczą wirusa.
okejki 82 · komentarze 5 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Jak długo utrzyma się płyn w kubku z McDonald's?
Od autora: "Czy zastanawialiście się kiedyś, jak długo papierowy kubek McDonald's może utrzymać wasz napój? Ja też... Obejrzyj ten film poklatkowy z papierowego kubka McDonald's, aby się o tym przekonać. Do tego projektu wykonałem ponad 124 000 zdjęć. Musiałem stosować bardzo częste interwały, w przeciwnym razie przegapiłbym interesujący moment, kiedy kubek w końcu się zepsuł. (…)
okejki 81 · komentarze 64 · 5 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Biznesmeni Pana Boga
Z równą troską co o wiarę i ducha, kościelni hierarchowie dbają o swoją kasę. Na czym zarabiają pieniądze? Jak zdobywają grunty i nieruchomości? O tajemnicach kościelnych finansów w rozmowie z Tomaszem Sekielskim opowiada Daniel Flis - dziennikarz Oko.press.
okejki 81 · komentarze 40 · rok temu
Miniaturka MTV
Dziwna tradycja pogrzebowa z Nowego Orleanu
Kiedy ktoś umrze w Polsce i idzie procesja, tubalnym, smętnym głosem wszyscy nucą "Dobro Boże, a nasz panie", a tymczasem w amerykańskim Nowym Orleanie tradycyjnej procesji towarzyszy... orkiestra jazzowa. Grają na przykład "When The Saints Go Marching In" i inne kawałki, także energetyczne, czasem pojawia się tancerka. Na filmie kondukt pogrzebowy zmarłego Louis Lemuel Rainey J(…)
okejki 81 · komentarze 41 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Jak ratować klimat? || Nauka. To Lubię
Co możemy zrobić, żeby ratować klimat? Czy na działanie nie jest już za późno? Nad tymi pytaniami pochyla się Tomasz Rożek. Zobaczmy do jakich wniosków dochodzi.
okejki 81 · komentarze 69 · rok temu
Miniaturka MTV
AstraZeneca - czy ta szczepionka jest bezpieczna?
Coraz więcej osób rezygnuje ze szczepienia preparatem AstraZeneca. Czy to słuszna decyzja? Co wiadomo na temat skutków ubocznych zastosowania tej szczepionki? W tym filmie pan Tomasz podsumuje co na ten temat dzisiaj wiemy.
okejki 81 · komentarze 87 · rok temu
Miniaturka MTV
Newsy bez polityków i wirusa | Karol Modzelewski
Przegląd tego co ciekawe i zabawne, ale z pominięciem polityków i wirusa.
okejki 81 · komentarze 16 · 7 miesięcy temu