Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał swistakk
Miniaturka MTV
Dawanie kwiatków obcym
Cześć wszystkim! Oto my, Merrymen, lub też wesoła kompania. Jesteśmy paczką przyjaciół. Na co dzień staramy się (i nieźle nam to idzie) być miłymi i pozytywnymi dla ludzi. I to właśnie chcemy pokazywać naszym kanałem. Chcemy, by ludzie w naszych filmach widzieli pozytywne wzorce zachowań i wdrażali je we własne życie. Innymi słowy walczymy ze społeczną znieczulicą! W tej krótko (…)
okejki 2 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Połknął igłę - MAGIA Y
Subskrybuj! http://bit.ly/1rz1TAw Lajkuj! http://fb.com/y.fanpage Tym razem Y połyka igłę, by po chwili magicznie zawiązać ją na nitce. Prosimy o NIE NAŚLADOWANIE wyczynów pokazanych w tym filmie. Muzyka: Alex F Dołącz do Armii Y http://bit.ly/MagiaY394 (301x oglądano na YT)
okejki 4 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
10 LAT W UE
Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (http://www.youtube.com/editor). (42x oglądano na YT)
okejki 15 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Śmieszne rozmowy telefoniczne - Wapniak
Wapniak i Ravgor znów trollują na mieście
okejki 3 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
"Nieruchomy poruszyciel" [Masochista 19]
Fb: https://www.facebook.com/mieciumietczynski Młody, przystojny i inteligentny krytyk filmowy używając swej głębokiej wiedzy i imponującej elokwencji, profesjonalnie recenzuje polski film p.t. "Nieruchomy poruszyciel" Intelektualna rozrywka na najwyższym poziomie gwarantowany. Świetny, wyważony humor i bank wiedzy w jednym. Nielada gratka dla miłośników kina. CHUJ. DUPA. (…)
okejki 1 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Język polski - MaturaToBzdura.TV
"Język polski" to odcinek w którym Martin Stankiewicz przepytuje gości z wiedzy o języku polskim: Kto napisał i co oznacza Quo vadis? Zacytuj fragment Inwokacji.
okejki 186 · komentarze 45 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Polskie Hity #1
Intro By Velosofy : http://www.youtube.com/watch?v=RBGHtfBYdbs (178x oglądano na YT)
okejki 12 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Gejowskie chwile (Gay moments)
Lajkujcie, bo musimy zmienić adres strony: http://www.facebook.com/pages/Jahaha/301740869976346 A Wy mieliście już jakieś gejowskie chwile? Uważajcie na siebie. (314x oglądano na YT)
okejki 6 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
JANOSIK - Amerykański trailer
Legendarny Janosik w wersji amerykańskiej... Jeśli kiedyś będą rozdawane Oscary dla parodii zwiastunów, to Cyber Marian zgarnie wszystkie.
okejki 479 · komentarze 42 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Cała prawda o kobietach
Dziewczyny... Jakie naprawdę jesteście, tego nikt nie wie. To, co nas facetów najbardziej zastanawia, z pewnością znajdziecie w tym filmie, a z racji Waszego święta życzymy Wam wszystkiego najlepszego!
okejki 126 · komentarze 64 · 8 lat temu