Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał sonntag
Miniaturka MTV
Polski Ład z PRL-u?
Młodzież nie pamięta, ale kiedyś to były kabarety - w roli głównej Marek Kondrat i Janusz Rewiński.
okejki 334 · komentarze 49 · 12 dni temu
Miniaturka MTV
Pościg za pijanym i naćpanym kierowcą
"... W tym momencie drugi raz dzwonię na 112... Ja: Gonię pijanego kierowcę, którego przed chwilą zgłaszałem. Ucieka przede mną, podaję tablice: xxxxx. 112: Ale spokojnie. Po co pan go goni? Najpierw pan powie o co chodzi. Ja: Pijany kierowca jeździ po chodnikach, trąbi, stara się przejechać przechodniów, a ja za nim jadę i go gonię. Znów jedziemy Pawią w stronę Smoczej. 112: D(…)
okejki 219 · komentarze 78 · 15 dni temu
Miniaturka MTV
Zamarznięta szyba - co mogło pójść nie tak?
Wsiadasz do samochodu i nic nie widzisz przez przednią szybę, bo zamarzła. Co robisz?
okejki 293 · komentarze 120 · 22 dni temu
Miniaturka MTV
Lawina nad jeziorem w Nepalu
Jezioro Kapuche jest najniżej położonym na świecie jeziorem lodowcowym.
okejki 227 · komentarze 28 · 22 dni temu
Miniaturka MTV
"Gdy jamnik za rajstopki chyci". Nogaś pyta, a Artur Andrus w czasie wywiadu pisze...
Co zrobić, gdy jamniczek chyta za rajstopki? Odpowiedzi na te i inne pytania życiowe udzielą Artur Andrus i przyjaciele: Zbigniew Rokita, Magdalena Grzebałkowska, Mariusz Szczygieł, Sylwia Chutnik, Wojciech Chmielarz, Małgorzata Rejmer oraz Michał Nogaś. To właśnie w tym hecnym gronie powstała jedyna taka pastorałka o pewnym jamniczku. Posłuchaj! Śpiewa niezastąpiona Joanna Kołaczk(…)
okejki 15 · komentarze 9 · 24 dni temu
Miniaturka MTV
Wyścigi czołgów w Rosji
Biatlon czołgów to część rosyjskiej olimpiady wojennej. To rozgrywki, w których bierze udział wiele krajów spoza NATO. Zobaczymy tutaj reprezentacje m.in Wenezueli, Iranu, Mali czy Chin...
okejki 261 · komentarze 48 · 28 dni temu
Miniaturka MTV
Mocny przekaz górnika
Kilkudziesięciu związkowców weszło w poniedziałek do siedziby Polskiej Grupy Górniczej. Domagają się rekompensat za pracę w weekendy w ostatnich miesiącach.  Nagranie pochodzi z KWK Wujek.
okejki 201 · komentarze 168 · 28 dni temu
Miniaturka MTV
8 Things about Poland that Surprised My American Family
We hosted my American family for over 2 weeks at Christmas. It was obviously a great experience, but equally fun was observing their reaction to life in Poland. Today I share 8 of my favorites with you. Enjoy! (139 882x oglądano na YT)
28 dni temu
Miniaturka MTV
We Wish you a metal Xmas (and a headbanging new year)
Notice! I do not own the songs in this video! All rights belong to the rightful owners (UMG / Armoury Records)! Personnel: Jeff Scott Soto (Vocals) / Bruce Kulick (Guitar) / Bob Kulick (Guitar) / Chris Wyse (Bass) / Ray Luzier (Drums) Spotify: https://open.spotify.com/album/5O2Ze6Upnw5b7oiECdYqQo If you like what you hear please buy the album: Itunes: (http://itunes.ap(…)
okejki 3 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
KISZONE ŚLEDZIE, czyli szwedzki przysmak Surströmming!
W dzisiejszym odcinku sprawdzimy szwedzki przysmak, czyli kiszone śledzie Surströmming! Dla wielu jedna z najobrzydliwszych potraw świata - czy tak faktycznie jest? Sprawdźmy to! PS. Zbliżamy się do 20 tys. subskrypcji! Jeśli jakimś cudem jeszcze nas nie subskrybujesz to zachęcam! ===
okejki 1 · 1 miesiąc temu