Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał ruphert
Miniaturka MTV
Bandyta drogowy na A4
Kamerka ma 140km/h na liczniku.
okejki 10 · 5 dni temu
Miniaturka MTV
Potrącił dziewczynkę i odjechał. Grozi mu nawet 30 tys. zł grzywny
Mundurowi zakwalifikowali to zdarzenie jako spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Dzięki żmudnej pracy policjantów z Zespołu Wykroczeń udało się ustalić, że niebezpieczna sytuacja z udziałem dziewczynki i rowerzysty została zarejestrowana przez kamerę monitoringu miejskiego. Dzięki niemu policjanci szybko ustalili personalia mężczyzny, który kierował rowerem i wjechał w 7-latkę(…)
okejki 111 · komentarze 167 · 23 dni temu
Miniaturka MTV
Potrącił pieszą na pasach, gdy chciał ominąć korek jadąc pod prąd
Do zdarzenia doszło na ulicy Cyrulików w Warszawie. Ciężarówka stała w korku, który był na całej długości ulicy, bo przejazd kolejowy był zamknięty. Gdy przez pasy przechodziła dziewczyna i zbliżała się już do chodnika, uderzył w nią osobowy ford, którego kierowca szybko chciał wyprzedzić czekające w korku samochody. Nagrywający od razu wezwał karetkę i policję. Karetka zabrała(…)
okejki 132 · komentarze 115 · 26 dni temu
Miniaturka MTV
Policyjny pościg za złodziejem w Zielonej Górze
Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali po pościgu 41-letniego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że uciekał, bo w bagażniku przewoził skradzione chwilę wcześniej elementy trakcji kolejowej. Uciekając przed policjantami popełnił przestępstwo oraz szereg wykroczeń w ruchu drogowym, co nagrały kamery monitoringu miejskiego. Prokurator wystąpił z (…)
okejki 151 · komentarze 47 · 26 dni temu
Miniaturka MTV
Po co się pchać na tory?
Wjazd na przejazd, gdy po jego drugiej stronie nie ma miejsca na zatrzymanie się.
okejki 31 · komentarze 11 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Uderzył w auto i odjechał
Na szczęście udało się odczytać numery tablic i namierzyć sprawcę.
okejki 20 · komentarze 24 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Policja pomaga kierowcy!
Kiedy myślisz, że będzie mandat, a tu taka niespodzianka.
okejki 668 · komentarze 60 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Road Rage po Polsku. Autostrada A2
Normalnie jadę sobie ok. 120 kmh bez nadmiernego siedzenia na lewym i wymuszania hamowania tym na lewym (jak to się mówi “nie ruphertuję”). Ale po tym jak break check zrobiło mi dwóch debili wyglądających na napalonych Czeczenów, starałem się nie dopuścić do bycia wyprzedzonym przez nich, a jak ewidentnie było coś z nimi nie tak, to zadzwoniłem na 112 i zacząłem po prostu przed ni(…)
okejki 6 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Agresywny motocyklista atakuje kierowcę po zwróceniu mu uwagi
Motocyklista wyprzedzał na skrzyżowaniu, przejściu dla pieszych, na podwójnej ciągłej, na trzeciego i zmuszał innych do hamowania, a mimo to poczuł się bardzo urażony, gdy mu zwrócono uwagę.
okejki 107 · komentarze 79 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Oszuści powodowali stłuczki i wyłudzali pieniądze. Policja szuka poszkodowanych
Podejrzani działali w sposób szczególnie bulwersujący, celowo doprowadzając do kolizji drogowych. Jak ustalono, sprawcy działali najczęściej w taki sposób, iż w porze wieczorowo-nocnej, w wytypowanych przez siebie miejscach, oczekiwali lub przemieszczali się trasami, głównie dwupasmowymi, poszukując potencjalnej „ofiary”. W zależności od rodzaju pojazdu jakim się poruszała, zajmowa(…)
okejki 175 · komentarze 29 · 1 miesiąc temu