Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piwonek
Miniaturka MTV
Nysa 522 jak Rolls-Royce
Pasjonaci motoryzacji mają niesamowite pomysły. Młody radomianin kupił, odnowił Nysę 522 i przerobił ja na... limuzynę. Można poczuć się jak w samochodzie marki Rolls-Royce.
okejki 6 · komentarze 5 · 1 dzień temu
Miniaturka MTV
Fajna Mama
Maja Hyży nie chciała mieć więcej, niż 2 dzieci. Potem zmieniła zdanie... Piosenkarka, a prywatnie spodziewająca się czwartej pociechy mama, opowiedziała nam o kulisach macierzyństwa
6 dni temu
Miniaturka MTV
RATEL - Jm bawi i uczy
Pszczoło-jamnik - tak dawniej nazywano to zwierze. Dziś nazwa ta brzmi nieco śmieszne, ale do śmiechu może nie być temu kto spotka go na swojej drodze. Ratel miodożerny, zwany też miodożerem, uchodzi za najtwardsze zwierze świata, a niektórzy twierdzą nawet, że jego gruba skóra na grzbiecie i szyi działa niczym kamizelka kuloodporna i zabić go może tylko celny strzał w głowę. Nawet(…)
okejki 1 · 22 dni temu
Miniaturka MTV
Nietypowy problem Peugeota w Polsce
Produkcja jednego z najnowszych modeli koncernu z lwem na masce została wstrzymana dla polskiego rynku. Dlaczego? Podobno po ustawieniu stacji radiowej na Radio Zet albo Radio 24 istnieje spora szansa, że cały system infotainment się zawiesi.
okejki 126 · komentarze 59 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
ateista kwalifikowany
Ateizmowi poświęcona była wrześniowa edycja „Dialogów w katedrze”. Abp Marek Jędraszewski odpowiedział na kilka pytań zadanych przez internautów oraz dwa sformułowane przez obecnych w katedrze. W dialogu uczestniczył m.in. zdeklarowany ateista. Przed rozpoczęciem zasadniczej części pytań i odpowiedzi młodzież z par. św. Mateusza w Pabianicach przedstawiła krótką scenkę. Oprawę muzy(…)
1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Sukcesy Putina
Władimir Putin tym najazdem na Ukrainę odniósł wiele sukcesów, które ewidentnie umknęły rosyjskiej propagandzie.
okejki 212 · komentarze 28 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
PIOSENKI, KTÓRE RYJĄ BANIĘ 12
WYKORZYSTANE UTWORY: 1) LETICIA SABATER - ¡¡¡TOMA PEPINAZO!!! https://www.youtube.com/watch?v=EKc0ignixxc 2) KINDERLIED AFFE - DER PAVIANPOPO - HURRA KINDERLIEDER https://www.youtube.com/watch?v=R5kZK9UqTZc 3) GERHARD MÜLLER - JETZT ODER NIE https://www.youtube.com/watch?v=wnDRIJCbS3c 4) PIPPO FRANCO – MI SCAPPA LA PIPÌ, PAPÀ (TV RAI 2) https://www.youtube.com/w(…)
okejki 15 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Mega przełącznik
Facet ma jaja i włącza napięcie 132 kV. Sąsiad elektryk z powołania mówi, że takie to on robił.
okejki 116 · komentarze 56 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
KEBAB W KOSMOSIE, GRANAT W ZIEMNIAKACH I NIEMIECKI DZIK
OSTRZEŻENIE: Odcinek tylko dla osób tolerujących żenujące poczucie humoru prowadzącego. W innych przypadkach, wyłączcie już teraz bo szkoda waszych nerwów i nieukojonego poczucia zażenowania. Najdziwniejsze newsy ostatnich tygodni, w skrócie: dzik na kanapie, granat w ziemniakach, kebab w kosmosie, piwo w pralce, auto bez kierowcy i narciarz z odmrożeniem.
okejki 2 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Nuda w pracy
Gdy znajdzie się w robocie chwila wolnego czasu... pora wyruszać na front.
okejki 234 · komentarze 28 · 2 miesiące temu