Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
Miniaturka MTV
Tresowane owady
Tylko Japończycy wymyślą coś, czego jeszcze nie było. Do tej pory pokazywaliśmy ci jedynie tresowane psy, papugi i króliki. Ale dzięki skośnookim nadchodzi nowa era w tresurze - owady.
okejki 18 · komentarze 19 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Wyścigi narzędzi
Co oprócz słuchania country i picia whisky robią amerykańscy farmerzy w wolnych chwilach? Bawią się w nową dyscyplinę sprinterską swoimi piłami.... Trzeba im przyznać, że niektóre te ich zabaweczki przyspieszają naprawdę nieźle.
okejki 11 · komentarze 8 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Zabawki dla dużych dzieci
Nie, nie musisz robić porządków. Poczekaj aż twoje dziecko znajdzie TĄ twoją zabawkę i wtedy dopiero będziesz musiała wymyśleć coś mądrego...
okejki 43 · komentarze 15 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ryś - trailer filmu
Jak ktoś porywa się za kręcenie sequelu wielkiego filmu, który naprawdę jest kultowy (w odróżnieniu od setek tak nazywanych) to zaczynam się bać. Jeśli robi to mistrz Staszek Tym, to boję się mniej. Ale tylko trochę. Tak czy inaczej, trzymam kciuki, premiera już za dwa tygodnie.
okejki 7 · komentarze 1 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Niesamowite maszyny
Oto kilka maszyn skonstruowaną przez japońskich inżynierów. To co nam się najbardziej w nich podoba, że są zupełnie bezsensowne jeśli chodzi o ich wkład w rozwój ludzkości, a poza tym wciągają i zachwycają swoją genialnością.
okejki 12 · komentarze 40 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Pozwól jej powiedzieć pierwszej
Może naprawdę powie ci coś, co odmieni na zawsze nasze życie... albo spotka cię pech.
okejki 5 · komentarze 9 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Niesamowity muzyk świąteczny
Facet ćwiczył ten numer tyle lat, że żona od niego odeszła, szef zwolnił, a sam nabawił się garba... ale to nieważne, minutowe wystąpienie w TV wyszło mu genialnie!
okejki 6 · komentarze 18 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Nowa wersja Rammsteina
Zespół Rammstein nagrał nowy teledysk we współpracy z Wilkiem i Zającem. Można by rzec: "Nu, Rammstein, ja tiebia pagadi!"
okejki 146 · komentarze 24 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Jak faceci radzą sobie w trudnych sytuacjach?
Chcesz w spokoju wypić browca z kolegami, a tu żona dzwoni i szykuje się do zrobienia ci awantury? Wystarczy jedno małe, drobne kłamstewko, a będzie przekonana, że siedzisz i oglądasz telewizję.
okejki 386 · komentarze 54 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Na chorobowym
Zdarza się czasem. Załatwiasz sobie lewe zwolnienie i zamiast siedzieć w domu szalejesz po centrum handlowym? Albo nie bierz ze sobą swojej nowej komórki albo naucz się szybko biegać...
okejki 35 · komentarze 1 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Tańczący pies
...zabrakło-mi-słów-żeby-to-opisać. Psy nie mają prawa mieć tak genialnego wyczucia rytmu! To niemożliwe... Zanim zapytasz co to za piosenka: kiedy byłem w zeszłym roku w wakacje we wschodniej Turcji, to właśnie taką muzę puszczali sobie tamtejsi Kurdowie. Cały klip wygląda zresztą na nagrany podczas ichniejszej imprezki.
okejki 66 · komentarze 25 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Teleturniejowa wtopa
Do telewizyjnego teleturnieju SMSa wysłała Ola. Prowadząca podejrzewając ją o bycie niepełnoletnim dzieckiem Neostrady zapytała ją o wiek...
okejki 17 · komentarze 14 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Boże Narodzenie według Simpsonów
Przedstawiona ewangelia według Simpsonów jest trochę prześmiewcza, ale w granicach dobrego smaku. Bezcenne są za to aluzje do polskiej sceny politycznej. Zapewne niezamierzone ale kto tam tych Simpsonów wie...
okejki 59 · komentarze 15 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Amerykańscy komandosi odbijają Irakijczykom polskiego biznesmena
8 czerwca 2004 grupa komandosów amerykańskich wyruszyła po polskiego biznesmena porwanego przez Irakijczyków. Jerzy Kos został uratowany i wrócił do Polski. W 2005 roku napisał o tych wydarzeniach książkę, a kilka dni temu do internetu wyciekł film, zapis całej akcji z hełmu jednego z amerykańskich komandosów. Niezwykłe nagranie!
okejki 23 · komentarze 41 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Grzegorz Halama i Marek Grabie - tłumaczenie
Co by powiedział Jim Morison polskiej publiczności gdyby pojawił się na scenie w naszym kraju?
okejki 14 · komentarze 32 · przed dinozaurami