Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
Miniaturka MTV
Ku pamięci Wiesława Michnikowskiego - Kabaret Dudek - Sęk
Prawdziwy klasyk - kto widział z przyjemnością sobie przypomni, kto nie widział musi koniecznie zobaczyć. Sęęęk? Jaki sęęęk? Szmonces, czyli skecz oparty na humorze żydowski, nagranie z 1972 roku, które pomimo upływu blisko 40 lat nadal bawi do łez. Wykonawcy to Edward Dziewoński i Wiesław Michnikowski.
okejki 217 · komentarze 40 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ślepi widzą za pomocą języka
Niesamowity gadżet, który przekazuje obraz za pomocą sygnałów elektrycznych na język. Dzięki temu niewidomi mogą nie tylko poruszać się, ale nawet rozróżniać cyfry i kształty.
okejki 3 · komentarze 22 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Urban Ninja
Moda na Parkour dotarła z Europy nawet do Japonii. Co prawda po drodze przeszła małą metamorfozę gdyż w każdym Japończyku drzemie ukryty wojownik Ninja, ale efekt końcowy wydaje się niesamowity!
okejki 131 · komentarze 43 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Pen Spinning
Pierwszy oficjalny trailer Portalu Polskich Penspinnerów. Dla nie wtajemniczonych: Penspinnerzy to tacy goście, którzy tak wywijają swoimi długopisami, ołówkami i tym podobnymi sprzętami, że od samego oglądania może się w głowie zakręcić. My jesteśmy pod wrażeniem.
okejki 43 · komentarze 31 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
STU DĘT - Daj mi wpis
Kawałek dla każdego, kto choć raz w życiu doświadczył extremalnej próby zdobycia wpisu. Czasami trudniej zdobyć wpis niż zdać egzamin - dlatego powstał ten kawałek o romantycznym tytule skłaniającym do refleksji, zadumy i pójścia do kibla.....
okejki 38 · komentarze 35 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Jak dostać się do Paris Hilton
Rozmowa z Paris Hilton na temat hotelu sieci Hilton, który znajduje się w Paryżu. Czyli Paris Hilton. Jak wejść? Od tyłu? Na jak długo?
okejki 33 · komentarze 1 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Robert Górski - Więzienie
Jaka jest pogoda w więzieniu? Patrząc przez okno to w kratkę. A co innego dzieje się w więzieniu?
okejki 166 · komentarze 14 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Potem - Samobójcy
Samobójcy to mają ciężkie życie. Codziennie muszą pytać tego ratownika gdzie mają wyrzucić te kamienie. Klasyka.
okejki 17 · komentarze 6 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Bo MZ była lepsza od Harleya
Lepsza, bo wtedy innych motocykli nie było jak kupić. A ona obiektem marzeń wielu - ta niemiecka MZ250 i MZ350. Ech te szalone maszyny, ech ten wiatr we włosach... Łezka się w oku kręci.
okejki 2 · komentarze 12 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Aniołki z Łodzi
Niesamowita akcja. Występujący w roli aniołków aktorzy to niepełnosprawnymi umysłowo aktorzy teatru ulicznego "Przebudzenie" stworzonego przez fundację "JiM". Fundację z Łodzi. Aż serce rośnie.
okejki 9 · komentarze 9 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Balet na lodzie
Jak co roku zima zaskakuje drogowców więc warto samemu zatroszczyć się o swoje auto. Najważniejsze to nie wjeżdżać w miejsca skąd trudno wyjechać bez potrzeby odbijania się od wszystkiego do okoła...
okejki 53 · komentarze 41 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Kiedy koty atakują
Jedna z najbardziej mrożących krew w żyłach scen z kotami w historii światowego kina! Nie polecamy bojownikom o słabych nerwach.
okejki 235 · komentarze 60 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Lekcja angielskiej geografii
Pamiętasz filmik, na którym Amerykanie nie wiedzieli między innymi gdzie leży Australia? Specjalnie dla nich, a także dla tych, którzy co nieco zapomnieli przedstawiamy ekspresowy kurs nauki geografii.
okejki 116 · komentarze 42 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
TEST: Seryjny morderca czy genialny programista?
Z pełnym szacunkiem dla dzieł polskich i zagranicznych programistów (dzięki nim w końcu istnieje Joe Monster) to mają oni parę niedociągnięć... Takich drobnych. Np. są podobni do seryjnych morderców...
okejki 12 · komentarze 19 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Animaniacy w bekowej arii
Ładnie wykonany utwór muzyczny niekoniecznie musi polegać na zagraniu na gitarze i wyśpiewaniu kilku marnych zwrotek. Wystarczy ruszyć głową i puścić wodze fantazji.
okejki 24 · komentarze 14 · przed dinozaurami