Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał gavel
Miniaturka MTV
Też nie znasz swojej dziewczyny
Mała imprezka ze znajomymi może przerodzić się w nadzwyczajny konkurs, którego wyniki mogą nadzwyczaj zaskakujące. Zwróć uwagę na minę gościa po lewej - bezcenna!
okejki 175 · komentarze 55 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Wyszkolony królik
Wszędzie szukasz oszczędności? Kup królika i zabierz go na krótkie szkolenie, a potem zwolnij sekretarkę! Za zwierzęta płaci się mniejszy ZUS...
okejki 55 · komentarze 13 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
OS Bałagan
Masz nieporządek na biurku, bałagan w papierach i nigdy nie możesz nic znaleźć, kiedy potrzebujesz? Kanadyjscy informatycy wymyślili sposób na to, by zrobić identyczny bałagan w komputerowym Pulpicie komputerze...
okejki 55 · komentarze 29 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Obsceniczne telefony do staruszków
Oryginalny film instruktażowy dla amerykańskich staruszków. Uczy jak błyskawicznie pozbyć się natrętnych telefonów od zboczeńców mających pociąg do emerytów.
okejki 3 · komentarze 3 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Statek kontra most
Oto pojedynek dwóch gigantów. Obaj stworzeni ręką człowieka, obaj zbudowani ze stali. Jeden za przeproszeniem, ciągle stoi, drugi ciągle porusza się się w wilgotnym środowisku. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Kto będzie twardszy?
okejki 18 · komentarze 24 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Sztuczka z telefonem i taksówką
Facet jest nowojorskim magikiem, takim mini Copperfieldem, który robi na ulicy sztuczki za pomocą różnych gadżetów i wszystko filmuje za pomocą kamerki swojego telefonu. Filmuje bez cięć i bez dalszej edycji tego filmu - jak udało mu się zostawić telefon w bagażniku, zamknąć go i jednocześnie znaleźć się w środku?
okejki 5 · komentarze 35 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Z kamerą wśród zwierząt
Są ciekawe, śmieszne i czasem straszne. Kiedy następnym razem będziesz przechodził koło zoo trzymaj się na baczności, bo za rogiem może czaić się wnerwiony kangur, miś lub małpka urywająca lusterka. I weź ze sobą kamerę, nagrasz następny odcinek...
okejki 59 · komentarze 27 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Najdłuższy skok na motorze
Ten gość pozazdrościł Małyszowi możliwości szybowania w przestworzach. Niestety od dziecka miał uraz do śniegu, więc musiał wymyślić inny sposób na dorównanie Adasiowi... Skoczył 277,5 stop czyli około 60 m. Podziwiaj.
okejki 3 · komentarze 15 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Historia człowieka bez twarzy
Uwaga, sceny drastyczne. Bohatera tego reportażu zaatakowała straszna choroba. Lekarze uratowali jego życie pozbawiając go twarzy... Ten film opowiada jego historię i możesz spojrzeć na to na dwa różne sposoby. Albo jak na tanią sensację, albo z drugiej strony jak na historię dwojga ludzi, którzy pomimo przeciwności losu potrafią ze sobą być. Popatrz, jeśli oni potrafią z tym żyć i(…)
okejki 20 · komentarze 28 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Mały bączek
Wydawać by się mogło, że mały cichacz nie zrobi na nikim wrażenia. Jednak w odpowiednim oświetleniu można zobaczyć naprawdę niesamowite rzeczy.
okejki 19 · komentarze 25 · przed dinozaurami