Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał gavel
Miniaturka MTV
Ukryta Kamera - Siłownia
Są rzeczy, o których się nie śniło filozofom. Szczególnie na siłowni. Męskie wygolone łby bez karków, sapanie i stękanie przypakowanych zwierzaków albo zapaszek zatęchłego męskiego potu to nic specjalnego. Ale jeśli babeczce pęknie z wysiłku biustonosz...
okejki 239 · komentarze 48 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Love boat - Statek miłości
Czy łódki są romantyczne? Z pewnością, ale czasem warto być ostrożnym przy wsiadaniu i wysiadaniu... chyba, że partner się nie sprawdził podczas rejsu.
okejki 29 · komentarze 23 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Rabunek doskonały
Przestępstwa mogą się wydawać ekscytujące to prawda, ale tylko przez chwilę (zanim nie pojdziesz siedzieć) i tylko jeśli masz na nogach takie buty - zwane Powerajzerami. Buty mają jeden minus - nie kupisz ich w Adidasie, nie kupisz w Reeboku, do ich kupna potrzeba za to obrabować bank - wtedy za skromną sumkę możesz jej dostać nawet w Polsce w
okejki 24 · komentarze 22 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Monty Python - skecz o książce do poduszki
Czytaj swojemu dziecku, badania udowodniły że dzięki temu będzie inteligentniejsze i lepiej się rozwijać. Zobacz, tym panom nikt w dzieciństwie nie czytał...
okejki 35 · komentarze 14 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Sąsiedzi - Przeprowadzka
Odcinek czechosłowackiej bajki o dwóch sąsiadach, którzy w rozwiązywaniu problemów byli lepsi od McGyvera i bardziej kreatywni niż Pomysłowy Dobromir.
okejki 8 · komentarze 18 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Benzyna w mikrofalówce
Programu Brianiac jest świetną wymówką na to by zrealizować najgłupsze pomysły z dzieciństwa, w dodatku pokazując to jako doświadczenia naukowe. Cóż. To jednak są doświadczenia naukowe! Tym raz radzimy - nie wkładaj do mikrofali balonu z benzyną oraz kawałkiem folii.
okejki 18 · komentarze 16 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Rakietowe buty
Co się stanie kiedy spotka się ze sobą dwóch Finów, jeden maniak skoków spadochronowych, a drugi maniak silników rakietowych? Dopóki nie wypiją butelki Finlandii nic się nie stanie... a na drugi dzień mogą wsiąść do samolotu z rakietowymi butami.
okejki 35 · komentarze 36 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Piłeś? Nie jedź!
Korciło cię kiedyś, żeby pojeździć sobie samochodem na "podwójnym gazie"? Obejrzyj ten film do końca, to będziesz pewien czym jeździć po imprezce.
okejki 10 · komentarze 29 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Super Bobas
Choćbyś nie wiem jak bardzo się starał to i tak nie wytrzymasz do końca tego filmu bez wybuchnięcia śmiechem. Ten dzieciak rozśmieszyłby nawet ojca Muchomorka, Romana G. A kogo ty rozśmieszysz tym filmikiem?
okejki 149 · komentarze 102 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ciężkie powroty do domu
Idąc na imprezę warto mieć ze sobą sprawdzonych kumpli, którzy w biedzie poratują. W przeciwnym wypadku możesz skończyć ja ten koleżka. Przeżyłeś kiedyś Szokujące Przebudzenie?
okejki 11 · komentarze 16 · przed dinozaurami