Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał fanatic93
Miniaturka MTV
Alan Klimala - Kukiz'15: Zbyt ogólnikowo zająłem się tematem kopalni? Prawda, przyznaję się bez bicia. Ale to dlatego, że to jest temat rzeka. Tym razem postarałem się być bardziej szczegółowym i sytuacja wygląda tak, że film ma ponad 10 min a i tak wiele nie zostało powiedziane. Problem wygaszania polskiego górnictwa to temat na cały cykl poważnych programów, ja mam tylko zachęci(…)
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Fakty na temat polskiego górnictwa.
Z góry proszę pseudo ekspertów o nie wypowiadanie się w temacie. By wypowiadać się należy mieć jakąkolwiek chociażby podstawową wiedzę na temat prawa podatkowego, prawa górniczego i geologicznego czy układami zbiorowymi pracy w danych spółkach. Sam film przedstawia fakty na temat tego, jak rząd chce wykończyć nie tylko kopalnie ale również każde gospodarstwo domowe w Polsce. N(…)
okejki 8 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Katastrofy Górnicze - W Pułapce
Jest to jeden z filmów przedstawiających cykl katastrof górniczych w Polsce. Warto zobaczyć chociażby dla samych relacji ludzi którzy przeżyli katastrofę, w której zginęło 72 górników. Do katastrofy doszło w nocy, około godziny 1.00 na poziomie 300 m. Podczas cięcia palnikiem acetylenowym zapaliła się najpierw drewniana obudowa przekopu (wchodzący w jej skład kaszt), a później (…)
okejki 6 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Państwo miernot i sk...
1. Teresa Strzelec zatrzymana na Białorusi przez kilkadziesiąt dni nie doczekała się wstawiennictwa polskiego rządu. 2. Kary za wycinkę drzew prowadzą do ruiny wielu osób, które z niewiedzy, nie uzyskały stosownego zezwolenia. Więcej w temacie na www.laudator.net www.maszprawo.org.pl (210x oglądano na YT)
okejki 4 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Real Madryt- Górnik Zabrze 3:2 (11.11.1988)
Rewanżowy mecz 1/8 finału Pucharu Europy, w pierwszym meczu Real wygrał na Stadionie Śląskim 1:0 po golu Sancheza i wydawało się że na Santiago Bernabeu dopełni formalności, okazało się jednak że Królewscy pod wodzą pewnego dobrze nam znanego Holendra musieli się sporo natrudzić żeby wyeliminować Mistrza Polski. Real w tamtych rozgrywkach doszedł do półfinału gdzie po 1:1 w pierw(…)
okejki 13 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ordynarna Kuchnia Studencka - Biedny Kurtrzak z Trzosnkiem
W drugim odcinku serii "Ordynarna Kuchnia Studencka" zobaczycie zgodnie z życzeniem wielu widzów kurczaka. Oczywiście będzie dużo chlania, a na końcu wizyta u Prezesa. Na podstawie: Regular Ordinary Swedish Meal Time Epic Meal Time Muzyka: Immediate - Def Con Amelie Soundtrack - La noyee (179x oglądano na YT)
okejki 23 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Żart Jimmy'ego Carra
Podstawowy angielski wymagany.
okejki 17 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
The Hunt for Gollum(Polowanie na Golluma)
Akcja filmu przedstawia sceny nie ukazane adaptacji WP, gdy Aragorn wyrusza wytropić Golluma. Mimo budżetu zaledwie 3000 $ film prezentuje się lepiej niż nie jedna polska produkcja.
okejki 4 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Born of Hope
Film pokazujący, że nie trzeba dużych nakładów pieniężnych by stworzyć dobry film. Akcja rozgrywa się przed 80 lat przed rozpoczęciem wędrówki Froda.
okejki 3 · przed dinozaurami