Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał bober88
Miniaturka MTV
Akcja pod Biełgorodem wyzwoliła falę memów
Walczące po stronie Ukrainy organizacje Rosyjski Korpus Ochotniczy oraz Legion „Wolność Rosji” przekroczyły granicę ukraińsko-rosyjską w rejonie miejscowości Grajworon w obwodzie biełgorodzkim. Informację o przeniesieniu działań na obszar Federacji Rosyjskiej podał gubernator obwodu biełgorodzkiego, który sąsiaduje z Ukrainą.
okejki 264 · komentarze 126 · 6 dni temu
Miniaturka MTV
Tego nie może zabraknąć na zlocie
Zlot już za dwa tygodnie, ale @joemonster wciąż zbiera pomysły na zabawy.
okejki 36 · komentarze 6 · 7 dni temu
Miniaturka MTV
Żółty samochód i skoczna melodyjka – czy wiesz skąd się wzięła?
Dźwięk pochodzący z samochodów rozwożących produkty Family Frost rozbrzmiewał w różnych osiedlach polskich miast i wsiach. Mrożonki z dostawczaków były dostępne również w innych krajach. Ten słynny dżingiel jest rozpoznawalny na całym świecie – jak odkrył pewien węgierski internauta, jest to fragment szwedzkiego utworu klasycznego.
okejki 56 · komentarze 50 · 7 dni temu
Miniaturka MTV
Norbi, koncert na 10 osób.
Norbi, koncert na 10 osób.
okejki 2 · 10 dni temu
Miniaturka MTV
O krok od tragedii. Trzylatek na parapecie w oknie
Po zewnętrznym parapecie okna na drugim piętrze bloku mieszkalnego spacerowało 3-letnie dziecko. Świadkowie zdarzenia wezwali policję. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili, że 31-letnia mama chłopczyka – kobieta w zaawansowanej ciąży – poczuła się źle i poszła na chwilę do toalety. W tym czasie dziecko otworzyło sobie okno i weszło na parapet.
okejki 48 · komentarze 52 · 10 dni temu
Miniaturka MTV
Gimnastyka sportowa kiedyś i dzisiaj
„Kiedyś to było...” wspominają z rozrzewnieniem niektórzy. Owszem, było... słabo. Patrząc oczywiście na dzisiejsze standardy. I tak na przykład gimnastyka na drążku niesamowicie się rozwinęła, co pokazuje poniższe wideo. Jedno nagrane zostało podczas igrzysk olimpijskich w Sztokholmie w 1912 roku, a drugie sto lat później w Londynie.
okejki 104 · komentarze 21 · 14 dni temu
Miniaturka MTV
Kiedy masz dość sprzątania zabawek
Zwłaszcza TAKICH zabawek. A wystarczyło kopnąć.
okejki 33 · komentarze 14 · 15 dni temu
Miniaturka MTV
Zobacz, jak powstaje nowa Warszawa Zachodnia! Dwa lata w 240 sekund
Budimex opublikował wyjątkowy film zrealizowany techniką time-lapse, przedstawiający postęp prac przebudowy stacji Warszawa Zachodnia w przyspieszonym tempie.Postęp prac sięga 70%. Koniec robót w 2024 roku.
okejki 91 · komentarze 49 · 16 dni temu
Miniaturka MTV
Zupa z plastikowej reklamówki
Temperatura zapłonu plastiku wynosi ponad 100 stopni Celsjusza. Dopóki jest on w kontakcie z wodą, nie powinien się w ogóle zapalić. Możesz to wypróbować następnym razem, gdy będziesz biwakować. Plastikowa torba i butelka nie spłoną, jeśli są pełne wody, mogą się lekko wykrzywić, ale nie spłoną. To samo dotyczy pojemników papierowych. Na otwartym ogniu papier spłonie do linii wody.(…)
okejki 72 · komentarze 44 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
Gość nakręcił dronem schodzącą lawinę. Niesamowity widok
Autor nagrania tak relacjonował przebieg:„Byliśmy na całodniowej wyprawie na wyspie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej z naszymi dronami długiego zasięgu (które sami zbudowaliśmy), mając nadzieję na uzyskanie kilku ładnych ujęć filmowych. Kilka dni wcześniej wydano ostrzeżenie o >ciężkim zagrożeniu lawinowym<, ale wydawało się, że sytuacja się uspokoiła.
okejki 299 · komentarze 46 · 22 dni temu