Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał WOLFGYM
Miniaturka MTV
Klatka piersiowa - Wyciskanie klatki piersiowej na ławce skośnej
Ćwiczenie: Klatka piersiowa - Wyciskanie klatki piersiowej na ławce skośnej Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Kładziemy się na ławce skośnej, plecy oraz pośladki muszą przylegać do ławki, a nogi ugięte pod kątem prostym, aby stopy przylegały do podłoża, 2. Sztangę chwytamy kciukami skierowanymi na zewnątrz, 3. Ruch sztangi wykonujemy opuszczając ją do klatki piersiowej, 4. W(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Plecy - Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Plecy - Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Siadamy na siedzisku wyciągu 2. Chwytamy szeroko drążek nachwytem, 3. Wypychamy klatkę piersiow(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Klatka piersiowa - Wypychanie klatki piersiowej na maszynie
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Klatka piersiowa - Wypychanie klatki piersiowej na maszynie Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Siadamy na maszynie, wypychamy klatkę piersiową, plecy i głowa oparta, mocno zapieramy stopy o podł(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Plecy - Ściąganie drążka wąsko wyciągu górnego do klatki podchwytem
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Plecy - Ściąganie drążka wąsko wyciągu górnego do klatki podchwytem Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Siadamy na siedzisku, zapieramy nogi o mocowanie, ustawiając stopy płasko o podłoże, 2. Ch(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Biceps - Uginanie przedramion na linkach wyciągu dolnego, stojąc
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Biceps - Uginanie przedramion na linkach wyciągu dolnego, stojąc Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Stajemy przodem do wyciągu w lekkim rozkroku, 2. Chwytamy linki oburącz, 3. Łokcie stabili(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Plecy - Wiosłowanie hantlem w klęku podpartym
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Plecy - Wiosłowanie hantlem w klęku podpartym Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Pozycja wyjściowa, pochylamy tułów w stronę pułki z ciężarami (w tym wypadku, można też robić to na ławce), plecy(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Barki - Unoszenie ramion przodem ze sztangielkami
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Barki - Unoszenie ramion przodem ze sztangielkami Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Stajemy w lekkim rozkroku chwytamy sztangielkę, 2. Unosimy ramię w przód z zmienną kolejnością na wysokość (…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Triceps - Uginanie przedramion nachwytem na drążku wyciągu górnego
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Triceps - Uginanie przedramion nachwytem na drążku wyciągu górnego Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Stajemy w lekkim rozkroku przodem do wyciągu, chwytając drążek nachwytem, 2. Pochylamy lekk(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Biceps - Uginanie przedramion ze sztangielkami podchwytem
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Biceps - Uginanie przedramion ze sztangielkami podchwytem Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Stajemy w lekkim rozkroku z spiętymi mięśniami brzucha, trzymając łokcie blisko tułowia, 2. Chwytamy(…)
9 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Plecy - Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia nachwytem
Twój sukces jest naszym sukcesem! Wolfgym jest nowym obiecującym projektem, opierającym się na nowych rozwiązaniach, budując historię osób, które chcą odmienić swoje życie. Ćwiczenie: Plecy - Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia nachwytem Opis i wykonanie ćwiczenia: 1. Pozycja w lekkim rozkroku, chwytamy szeroko sztangę nachwytem, 2. Pochylamy tułów, trzymając proste pl(…)
9 miesięcy temu