Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Semy
Miniaturka MTV
GOTUJ Z BLACKIEM: SMAŻYMY ZASILACZE!
Słyszysz hałas, a z obudowy unosi się dymek. Ale jak to, czy tani zasilacz może wybuchnąć? Czy tylko straszymy, czy jednak faktycznie lepiej dopłacić do droższego egzemplarza i cieszyć się dłuższym życiem podzespołu (a co za tym idzie – niezmąconymi rozgrywkami i codziennym użytkowaniem)? 00:00 Wstęp 00:33 Omówienie Akygi 01:23 Omówienie Bandit Power 02:16 Omówienie Silentium(…)
okejki 1 · 28 dni temu
Miniaturka MTV
Jak PiS o włos nie wepchnął Polski w wojnę z Rosją
Mało brakowało, a PiS wciągnąłby nas w wojnę z Rosją. 1 marca w TVP Info pojawił się materiał, z którego wynikało, że Polska i inne kraje Unii Europejskiej przekażą Ukrainie 70 samolotów. Podano również informację, że samoloty te będą mogły startować do walki z Rosją z polskich lotnisk, a po misji wracać do Polski. Co oznaczałoby formalne przystąpienie Polski do wojny z Rosją.
okejki 118 · komentarze 143 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
SPALIŁEM Malucha bo jest beznadziejny - MotoBieda
Fiat 126 EL/ELX, znany też jako Maluch Town lub Elegant jest tak zły.
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Krzyż matki
Pół polski protestuje po orzeczeniu przez Trybunał Konstytucyjny że aborcja jest niezgodna z konstytucją. Warto zobaczyć jak ten temat wyglądał w czasach wojennych czyli okresie 1, 2 WŚ i okresu międzywojennego.
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Jak zmieniały się granice Polski na przestrzeni dziejów?
Z tego filmu dowiesz się, dlaczego Święto Niepodległości obchodzimy właśnie 11 listopada i jak wyglądały granice naszego państwa po powrocie na mapę świata po 123-letniej nieobecności. Dowiesz się również, jak zmieniały się granice Polski od początku jej istnienia aż do 2005 r., kiedy po raz ostatni zmienił się przebieg granic państwa. Film jak zawsze ubarwia obecność dwóch cie(…)
rok temu
Miniaturka MTV
LINDEMANN - Steh auf okejki 2 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
Goralenvolk - jak to Polacy współpracowali z nazistami
Ulubiony Irytujący porusza ważny temat i wydaje nam się, że warto go wysłuchać.
okejki 167 · komentarze 53 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Jak Polacy ratowali Żydów? Irena Sendlerowa
Dzisiaj przedstawiamy Wam historię naprawdę niezwykłej kobiety – Ireny Sendlerowej, która z narażeniem swojego życia uratowała tysiące Żydów. Jesteście ciekawi, w jaki sposób tego dokonała? Zapraszamy do obejrzenia odcinka.
okejki 117 · komentarze 68 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Maski Opadły - Ustawa do Kosza bo tak chce Izrael i USA. Polska i Polacy Stracą MILIARDY!
Maski Opadły - Ustawa do Kosza bo tak chce Izrael i USA. Polacy Stracą MILIARDY! - Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. ► Źródło ► https://www.ms.gov.pl/pl/informacje/news,9903,duza-ustawa-reprywatyzacyjna.html https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rzad-nie-zajmie-sie-reprywatyzacja-(…)
okejki 1 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Czy pan nie jest Żydem?
Józef Sławomir Przedpełski opowiada o swoim spotkaniu z patrolem niemieckiej policji podczas okupacji w Warszawie w 1943 roku. kontakt: przedpelski1921@gmail.com fanpage: /redirect?event=video_description&v=eIxMFj-yl0A&q=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fj.s.przedpelski%2F&redir_token=2RdSjilZadUIDqZHczhGBbhTYLZ8MTUxMzA5MDM1NEAxNTEzMDAzOTU0 (29 652x oglądano na YT)
4 lat temu