Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Seiswell
Miniaturka MTV
The Best of GoPro
Zbiór najciekawszych ujęć nagranych sportową kamerką GoPro stworzony przez Zapatou.
okejki 38 · komentarze 5 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
5 sposobów na... JABŁKA
Kto śledzi wiadomości, ten wie, że m.in na nasze dobro narodowe, którym jest jabłko, zostało wprowadzone rosyjskie embargo. Pokażmy więc, że potrafimy się zjednoczyć i zwiększyć konsumpcję tego pysznego owocu. Sami zobaczcie jakie pyszności można przygotować z jabłek. Bojownicy i bojowniczki! Zróbmy na złość Putinowi i jedzmy polskie jabłka!
okejki 4 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Paula Tumala - Sesja okładkowa CKM
Słowianka z Eurowizji Paula Tumala pozuje do sesji okładkowej dla CKM!
okejki 12 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Boso na nartach wodnych za samolotem
Http://www.vooray.com Use the promo code "devinbarefoot" to get 32 percent off your entire order (anything) on the Vooray website :) Watch the behind the scenes in the link below for the full story: http://youtu.be/rezN4lfcs38 Vooray ships anywhere in the world and the discount is good for International orders too. Follow them on Instagram http://www.instagram.com/voora(…)
okejki 8 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Piłka nożna bez bólu
Piłka nożna jest sportem kontaktowym wiadomo to nie od dziś. Niedawno przekonał się o tym także brazylijski piłkarz Neymar, który doznał na mundialu poważnego urazu kręgosłupa. Z pewnością mógłby dokończyć mecz, gdyby piłkarskie władze wprowadziły nowy element do stroju sportowców. Nagranie wideo pokazuje, że wyeliminowałby wszelkie kontuzje!
okejki 7 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
MIASTO 44 - Powstańcy warszawscy pod wrażeniem filmu Jana Komasy
"Jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Obraz Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju Sala samobójców, to film o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywający się w czasie Powstania Warszawskiego."
okejki 190 · komentarze 61 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Assassin's Creed Parkour in Real Life
Prawdziwi Asasyni opanowali miasto! A nowy "Assassin's Creed Unity" już w październiku będzie mógł zagościć na waszych monitorach/telewizorach.
okejki 405 · komentarze 50 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Najlepsze interwencje Manuela Neuera
Zbiór najlepszych interwencji bramka mistrzów świata
okejki 11 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Świat jest piękny
Kompilacja przedstawia najpiękniejsze miejsca na świecie: wspaniałe góry, rzeki, jeziora, morza, pustynie, gwiazdy a także okazałe metropolie. Warto zaznaczyć, że wszystkie sceny ukazane w kompilacji zostały wykonane w tzw. technice filmu poklatkowego (time-lapse). Polega na wykonywaniu zdjęć w (stosunkowo) dużych odstępach czasu a następnie wyświetlanie ich w przyśpieszonym tempie(…)
okejki 54 · komentarze 7 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
BEKA Z MIXÓW 3 - Counter Strike
"Prezentuje wam dzisiaj materiał z mixów (mecze 5 na 5) z gry Counter Strike Global Offensive. Oczywiście mecze rozgrywane były w trybie multiplayer. Nie zobaczycie tutaj jednak fragów, a raczej bekowe momenty, których nie ukrywam jest sporo jak gramy. "
okejki 64 · komentarze 24 · 7 lat temu