Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Paleon
Miniaturka MTV
Jak zrobić GOŁĘBIA!
Ziarnopłon wiosenny, jaskier wiosenny, dawniej pszonka[3] (Ficaria verna Huds.) – gatunek rośliny wieloletniej z rodziny jaskrowatych. Geofit wiosenny głównie żyznych siedlisk leśnych Europy i zachodniej Azji, pospolity w Polsce. Roślina trująca w czasie kwitnienia, ale wcześniej liście są jadalne i dawniej były ważnym źródłem witaminy C na przednówku. Roślina uprawiana jest jako o(…)
okejki 2 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Rzyć w Lesie (odcinek pierwszy i ostatni)
Defenestracja praska (łac. de fenestra – przez okno, Pražská defenestrace) – nazwa trzech wydarzeń z historii Czech. W każdym przypadku doszło do wyrzucenia osób przez okno w Pradze. Ten sposób uprawiania polityki nazywany jest żartobliwie more Bohemico.
okejki 1 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
stereotypy oDc. DRUGI
Zesół SPITFIRE - SUPERBABY EP
3 lata temu
Miniaturka MTV
Skąd inąd
W pętlowej grawitacji kwantowej długość Plancka to najmniejsza długość mająca sens fizyczny.
3 lata temu
Miniaturka MTV
HISTORIA MARSA
Paprotniki, podobnie jak mszaki, przechodzą w rozwoju przemianę pokoleń. Pokoleniem dominującym jest sporofit, czyli cała wieloletnia paproć złożona z korzeni, łodygi i liści. Gametofit, będący pokoleniem płciowym, rozwija się z zarodnika i ma postać niewielkiego sercowatego przedrośla. Przedrośle rozwija się na powierzchni gleby i jest zieloną maleńką samożywną rośliną. Na d(…)
okejki 1 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Magiczny pOrtaL
Mikropłatność – forma opłaty pobieranej dobrowolnie od graczy w grach komputerowych (zazwyczaj opartych na rozgrywce poprzez Internet z innymi graczami – tryb gry wieloosobowej). Często spotykana w grach typu free-to-play, w których sama gra jest bezpłatna, lecz za pomocą mikropłatności można nabyć wirtualną walutę lub inne wirtualne dobra, takie jak broń bądź stroje dla postaci w (…)
okejki 1 · 4 lat temu