< > wszystkie blogi

DZNMS

Damski Znów Nie Może Zasnąć

Łajka

12 November 2020
3 listopada minęła 63-cia rocznica wysłania Łajki na orbitę okołoziemską.
Sowieci nigdy nie planowali powrotu psa na ziemię, po dziesięciu dniach psina miała otrzymać porcję zatrutej karmy. Niestety, jak podano do wiadomości publicznej, zmarła ona po siedmiu dniach z powodu niedotlenienia organizmu.
Dopiero po 45-ciu latach, w 2002 roku, Rosjanie przyznali się, że taka informacja została przekazana ze względów propagandowych, a tak naprawdę suczka zmarła po zaledwie paru godzinach z powodu przegrzania i silnego stresu.

Tak, wiem, że na rysunku napisane jest Biełka, ale ta akurat wraz ze Striełką na Ziemię wróciła, więc pewnie nie o nią chodziło autorowi.
Tak, wiem że jest trzecia w nocy, ale nie mogę urwa spać.

 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Autor
O blogu
  • DZNMS (czyt. De-Zet-eN-eM-eS) to zestawienie kocopołów powstałych sam jeden Bóg raczy wiedzieć dlaczego. Zauważę czasem w internetach jakiś obrazek albo znajdę film na youtube'ie, Morfeusz zamiast przyjąć w swoje objęcia wypnie się na mnie i z braku laku staram się zapełnić czas, w którym jest noc, uczciwi ludzie już śpią, więc nie mam pojęcia co robisz na ulicy. Na blogu tym będą obrazki, czasem filmiki, będzie tekst, będę też ja i to całkiem sporo. A jeśli już dotarłeś/aś do tego miejsca, to muszę przyznać, że opis ten powstał głównie dlatego, że chciałbym się w końcu dowiedzieć jakie możliwości edytowania tekstu mają blogi na JM. Jeśli wsiąkniesz na dłużej to bardzo mi miło, ale na Twoim miejscu nie spodziewałbym się wodotrysków.
  • Informuj mnie o nowościach na blogu
  • RSS blogu damski666
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi