<< >> wszystkie blogi

Jozinzbazin83's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Jakie są wyzwania dla przedsiębiorców

2023-04-19 08:52:06
Żyjemy w czasach, w których przedsiębiorcy muszą stawić czoła coraz większym wyzwaniom. Przedsiębiorcy muszą szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe, a także nieustannie dostosowywać się do nowych technologii i trendów. Wraz z upływem czasu wyzwania dla przedsiębiorców będą się zmieniać, a w 2023 roku będziemy mieli do czynienia z jeszcze większymi wyzwaniami. W tym artykule omówimy największe wyzwania, z jakimi przedsiębiorcy będą musieli się zmierzyć w 2023 roku.

Ta nieswzczęsna nomofobia

2023-04-18 08:57:38
Jeżeli masz dość namiętnego przeglądania zdjęć na Instagramie, śmiesznych filmików na TikToku czy Youtube, a także nieustannego czytania postów znajomych na Facebooku, oznacza to, że być może właśnie dojrzałeś do odważnego przyznania się, że jesteś uzależniony od smartfona. Tak, tak, bo raczej powątpiewam, że specjalnie odpalasz komputer, by posiedzieć chwilkę na Facebooku. Już ja cię znam! Wszystko przenieśliśmy do małego, podręcznego komputerka, który nazywamy telefonem, choć jego pierwotna funkcja – dzwonienia – zeszła na zdecydowanie dalszy plan, odkąd mamy stałe połączenie z Internetem.

Uzależnienie od telefonu komórkowego

2023-04-18 08:55:18
Znasz to nieznośne uczucie, gdy jakaś nieczysta siła każe ci natychmiast sięgnąć do kieszeni po telefon komórkowy, mimo że dosłownie przed chwilą go tam schowałeś? Albo jak jesteś przemęczony po całym dniu pracy i obowiązków, mimo to przeglądasz w łóżku słodkie pieski i kotki przez kolejne godziny, zamiast położyć się spać – dać organizmowi odpocząć, dojść do siebie? Nie jesteś jedyny. Takich osób jest coraz więcej. Nic dziwnego, że poszerzyłeś to grono. W takiej sytuacji najważniejsze jest dostrzeżenie problemu. Bez tego nie jesteśmy w stanie zrobić pierwszego kroku.

Przepisy BLW i rozszerzanie diety

2022-08-22 09:27:00
Rodzice zawsze pragną, by ich dzieci odżywiały się zdrowo, często wychodzi z domu i sięgały bardziej po owoce niż słodycze. Jednak nie zawsze zdają sobie sprawę, że to właśnie na nich spoczywa obowiązek tego, by pociechom przekazać tę wiedzę.

Kto tak naprawdę zagraża nam w sieci?

2020-11-26 09:43:41
Internet wcale nie jest bezpiecznym miejscem, mimo że wielu osobom tak się wydaje. To, że nigdy nie natknęliśmy się na oszusta lub nie byliśmy śledzeni, nie oznacza wcale, że takie sytuacje nie są na porządku dziennym. Więc kto tak naprawdę zagraża nam w Internecie? Wbrew pozorom to nie zastępy hakerów czy tajemniczy śledczy, ale my sami możemy stać się potencjalnym zagrożeniem dla siebie samych.

Polska wieś. Moja oaza spokoju

2020-09-10 14:25:50
Tu jest moja oaza, gdzie mogę pisać blog kulinarny i korzystać z naturalnych składników. O czym mowa? O polskiej wsi! Gdzie jest moje miejsce na ziemi? To pytanie zadaje sobie wielu z nas, jak znaleźć na nie odpowiedź? Każdego dnia borykamy się z trudami życia codziennego, praca, dom, rodzina, nadmiar obowiązków, brak czasu na własne hobby i zainteresowania. Zapewne nie jeden mieszkaniec wielkiego miasta zastanawia się czy jego życie mogłoby wyglądać inaczej, bez ciągłego pędu, stresu, tłoku na ulicach i korporacyjnego wyścigu szczurów. Jak wyjść z ram narzuconych nam przez normy społeczne i zmienić styl życia, tak by nie popaść w codzienną rutynę i chociaż w części poczuć się spełnionym? Jednym z rozwiązań może być zmiana otoczenia, porzucenie miejskich metropolii, osiedlenie się lub spędzenie urlopu na wsi. Jak wygląda życie na wsi?

Dieta DASH - zalety i wady

2020-09-10 14:21:11
W modnych czasopismach dla kobiet zawsze pojawiają się informacje na temat nowoczesnych diet i przepisów kulinarnych dzięki którym - przynajmniej według autorów tych tekstów - błyskawicznie schudniesz i zyskasz zupełnie nowe życie. Czasami są one prawdzie, innym razem mają jedynie skłonić cię do zastosowania konkretnej metody odchudzającej. Jeżeli jednak w którymś z tych tekstów ujrzysz nazwę diety dash, koniecznie przeczytaj go do końca. Ta metoda jest akurat dość skuteczna. Ostatnio robi się o niej coraz głośniej, dlatego wypadałoby dowiedzieć się przynajmniej, na czym ona polega i w jaki sposób ma działać.

Jak wspomagać swoją odporność naturalnymi sposobami?

2020-04-01 18:47:16
Na całym świecie jest masa pytań co robić by nie zachorować. Czy stosować jakieś leki typu Neosine albo megadawki witamin e, c czy cynk. A może wypijać dużo alkoholu skoro wirus jest wrażliwy na jego działanie.

Czy internet może być Eco-Friendly?

2020-01-31 00:00:00
Internet kojarzy nam się z czymś wirtualnym. Czymś co w tajemniczy sposób przesyła dane kablami a obecnie coraz częściej bezprzewodowo. Nie zadajemy sobie jednak pytania jak bardzo energochłonny jest internet i czy może być bardziej ekologiczny. Co więcej, czy "eko-net" jest czymś, co przyniesie dla nas korzyść czy też tak jak większość ekologicznych pomysłów wymaga większych wysiłków i większość kosztów. Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć Koalicja na rzecz Ekologicznego Internetu, która ma swoich sześć prostych założeń. Czym jest Coalition for Eco-Internet (Koalicja na rzecz ekologicznego internetu)? Wyjaśnia to Jakub Marszałek, pomysłodawca inicjatywy globalnej.

SIM czyli agresywna i najszybciej rozwijająca się Lista Robinsonów

2019-12-19 13:07:59
SIM czyli System Informacji Marketingowej to najnowsza Listy Robinsonów funkcjonująca w Polsce. Jest najbardziej agresywna i najszybciej rozwijającą się Listą Robinsonów. Czy odniesie sukces? A może stanie się "martwa" jak pozostałe Listy. Pojęcie Listy Robinsonów powstało jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. List Robinsona to lista osób, które nie życzą sobie kontaktu w celach marketingowych. Funkcjonowała jako listy adresów e-mail, danych adresowych czy też w końcu danych telefonicznych.
12»
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 12
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 5291

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi