< > wszystkie blogi

Komentarz Rzeczywistości

Do what is Right, not what is Easy.

My Absurd Blog

26 November 2020
Co ma myśleć człowiek, gdy zewsząd bombardowany jest targetowanymi informacjami ...
Lewica, Prawica, Liberanizm, Obojętnyzm, itd... . Tak wiele mądrych słów, które starają się ubrać nas w pewne szaty przynależności ideowej. Media oraz kanały na profilach społecznościowych narzucają nam coraz trafniejsze informacje, które w zamyśle mają nakłonić nas do wiary w ich ideę, w Ich rację. Informacjami, które pochodzą z tych samych danych, ich przeciwnicy ideowi argumentują swoją wyższość. Jak się w tym odnaleźć ?
Jak nie zgłupieć przyswajając tylu, często sprzecznych, informacji ? Jak się nie żyć w pustelni ?

Ten blog powstał z nadzieją upustu frustracji, bezsilności oraz własnych przemyśleń. Poukładania wszystkiego w głowie. Nie mam aspiracji by ktoś z tego korzystał (aczkolwiek zapraszam do zapoznawania się z tymi wypocinami), ani by ktoś brał za pewnik to co mówię (piszę), lecz monologi nie są najciekawszymi formami wyrazu, dlatego zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Tematyka bloga będzie różnorodna, lecz w założeniu zbieżna do codziennych wydarzeń, od różnych ciekawostek przez sport na polityce kończąc. Liczę, że z czasem pojawią się inne tematy które będą proponowane przez czytelników (Hah, górnolotne założenie).

 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Autor
O blogu
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi